Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marzena - opinia Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do tematu po zalaniu mojej...
~Marzena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa. Panowie rzeczowo wytłumaczyli nam na czym...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2020

Wysoki profesjonalizm wątek zamknięty Dziękuję za szybką i sprawną usługę osuszania mieszkania. Jestem bardzo...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Profesjonalizm, elastyczność i skuteczność w osuszaniu zalanego mieszkania! wątek zamknięty Wszystkim, którzy potrzebują skutecznego osuszenia mieszkania czy domu mogę z...
~mk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Panowie z Drypol okazali się bardzo profesjonalnymi specjalistami, w pełni...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Drypol wątek zamknięty Jestem pod duzym wrazeniem fachowosci , solidnosci oraz punktualnosci...
~if
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Osuszacz wątek zamknięty Miły kontakt, urządzenie zgodne z opisem. Ekspresowa wysyłka. Godne polecenia.
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Polecam! wątek zamknięty Witam, chciałbym serdecznie polecić firmę Dry-pol. Swietny kontakt,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Świetny kontakt, profesjonalne podejście do problemu– polecam!
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lipca 2016

Firma godna polecenia wątek zamknięty Świetne pro-klientowskie podejście, miła i fachowa obsługa, korzystanie z...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Damian Dubicki - opinia wątek zamknięty Mieszkam w budynku, który ma ponad 100 lat i jest już zabytkiem. Próbowałem...
~Damian Dubicki
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2014

zadowolona klientka wątek zamknięty Polecam firmę rzetelne podejście do swojej pracy. Panowie osuszający moje...
~Julia kłos
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Pomiary wilgotności wątek zamknięty Skorzystałam z usługi pomiarów wilgotności w związku z zakupem mieszkania....
~Martyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

solidna firma Dry Pol wątek zamknięty Dwa razy korzystałam z usług firmy Dry- Pol , polecam wszystkim , kto bedzie...
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 marca 2014

Osuszacz wątek zamknięty Osuszacze Kupiłam osuszacz od tej firmy. Bardzo mili fachowcy doradzili mi...
~Bronis lawa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2013

Zadowolona Klientka wątek zamknięty Panowie z tej firmy to profesjonaliści. Zrobili dokładne pomiary i...
~Alina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 grudnia 2013

Z czystym sumieniem polecam. wątek zamknięty Korzystałem z usług tej firmy po zalaniu mieszkania w Oliwie. Jestem...
~Radosław Raszkiewicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry