Widok

Drzwi Intenso - proszę o opinie.

Właśnie rozmyślam nad zakupem drzwi, na początku rozważałem zakup drzwi Windoor Syriusz z Castoramy, Voster z Leroya a obecnie po obejrzeniu rozważam zakup znacznie droższych drzwi Erkado lub Intenso. Te ostatnie podobają mi się najbardziej, czy ktoś może powiedzieć jak się sprawują po dłuższym okresie użytkowania i gdzie najlepiej je kupować żeby nie mieć problemów z np. reklamacją. Duża jest rozbieżność cenowa pomiędzy ceną w sklepie stacjonarnym i internetowym 150 zł na skrzydle i 60 zł na ościeżnicy. Proszę o poradę gdzie kupowaliście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam Ci drzwi firmy Voster. Bardzo fajnie wykonane, solidne. Jest z czego wybierać bo z tego co przeglądam oferty to mają bardzo dużo tych drzwi, fajne kolory takie no rzekłbym nowoczesne. Myślę, że warto się nad nimi zastanowić, ja osobiście jestem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

do góry