Widok

Drzwi wewnetrzne

Panowie nie informuja o dostepnosci zamowionego towaru. Nalezy samemu sie dowiadywac. Nie sprawdzaja również przyslanego towaru. Zamowilam biale drzwi i na montarzu okazalo sie ze framugi sa szare. Wszystko trwalo okolo 10 tygodni....szkoda ze nie rok!Beznadziejny sklep. Nie polecam. Czaka sie jak za czasow prl-u.
Moja ocena
obsługa: 3
 
asortyment: 3
 
przystępność cen: 1
 
czas realizacji: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
w odpowiedzi na komentarz informuję, że sklep powiadamia klienta w momencie kiedy towar fizycznie jest w sklepie. Termin oczekiwania na drzwi wynosi ok 5-6 tygodni i ten termin został dotrzymany. Ponieważ opaski faktycznie przyszły w innym kolorze została wysłana reklamacja i przez to zamknięcie montażu wydłużyło się o kolejny okres ( niestety sklep nie ma wpływu na błędy wynikające z winy producenta tak jak to było w Pani przypadku ). Ze strony sklepu zagwarantowany został termin montażu opasek, które zamontowane zostały w następnym dniu po ich otrzymaniu.
Rozumiem Pani zdenerwowanie z wydłużonego okresu oczekiwania jednak mam nadzieję, ze na daną chwilę jest już Pani w pełni zadowolona.

pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
i dlatego zamówiłam przez internet e-porta.com.pl...święty spokój i wszystko jasne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ciekawe gdzie zlozysz reklamacje jak drzwi przyjda uszkodzone i kto Ci je zamontuje...haha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry