Widok

Duda złodziejem?

Choroba madrycka zatacza coraz szersze kręgi w PiS:

Duda podróżował na koszt Sejmu do Poznania, żeby wykonywać, jak deklarował, obowiązki poselskie. Nikt niepotwierdza żadnych jego spotkań w tym czasie. W tym czasie jednak Duda prowadził wykłady na prywatnej uczelni. Latał tam i nocował, a za jego przeloty oraz hotele płacił Sejm. Na ten cel w latach 2012-2014 wydał w sumie 11 tys. zł. Na fakturach za noclegi Duda za każdym razem deklarował: wizyty w Poznaniu miały związek z wykonywaniem mandatu posła - bez tej adnotacji nie mógłby dostać refundacji kosztów hotelu.

Art. 286 KK : "Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8". W wypadku mniejszej wagi sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2

Obecnie prokuratura z urzędu wszczęła postępowanie sprawdzające.

Niezależnie od jakichkolwiek wyjaśnień Dudy i prokuratury, to drobny krętacz i oszust na stanowisku prezydenta jest śmiertelnym zagrożeniem dla Państwa, bo za drobne jest w stanie sprzeniewierzyć się jakimkolwiek wartościom.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Twój nick jest idealny i z uśmiechem myślę o Tobie i innych "wzrokowcach" bez wyobraźni, którzy zawsze patrzą w kierunku, który wskazuje im paluch... Czyj i od czego odwraca uwagę (???)

Ps
Pozdrawiam Wytrwałych Szaleńców!
Podziwiam Was i Waszą Cierpliwość!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
O! Ktoś ci odpowiedział :)
Jeszcze ćwierć kadencji nie minęło a ty już oceniasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To paluch historii rozstawia po kątach tych którzy jeszcze kilka dni temu sami nazwali się Niezłomnymi. Jakże wielka ironia wybrzmiewa w słowie "Niezłomny"w porównaniu z małostkową kradzieżą kilkunastu tysięcy złotych popełnioną przez człowieka, któremu pieniedzy w życiu nie brakowało. 1000 słów powiedzianych na swój temat nie zagłuszy prawdziwych czynów, a te mówią o człowieku wszystko.

Za komuny ludzie wynosili z pracy rzeczy i takie zachowanie było oceniane w kategoriach zaradności. Ten PRL-owski duch Barei przesiąkł jak widać mózg pana Dudy do cna.

Nie oceniam tu w żadnej mierze prezydentury. Oceniam przeszłość przed objęciem stanowiska. Na tej podstawie wyciągam wnioski dotyczące kompetencji i ryzyka potencjalnych zachowań Dudy jako głowy Państwa w sytuacjach podobnych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ty chłopie zgłupiałeś do reszty? Przecież to Tomasz Lis w swoim szmatławcu jakieś paszkwile wypisuje a ty to łykasz. Lis to moralne zero, człowiek całkiem skompromitowany. Robi jakąś propagandę za publiczne pieniądze i boi się teraz o swój tyłek. Jakie 11 tysięcy? Duda był najlepszym posłem. Poczytaj co komunistyczna "Polityka" o nim pisała zanim pojawił się rozkaz żeby go opluwac. Oni przyznali, ze to wybitny parlamentarzysta.
Były różne przewały, ale to akurat nie Duda. To Tusk 2 razy w tygodniu latał do Gdańska, bo mieszkał w Sopocie. Wiesz ile na to wydał? 6 milionów złotych. Tak, 6 dużych baniek! Kopacz też latała. Córkę odwiedzała. Borusewicz latał żeby psa na spacer wyprowadzic. A ty się podniecasz bo Lis coś nabazgrał w swoim szmatławcu. Daj spokój. A wiesz co Sikorski odwalił? Nakręcił tyle kilometrów, że z samochodu nie powinien wychodzic. Taki sobie miś podróżnik. Była sprawa w prokuraturze, ale BOR za niego d.. nadstawił i lewe kwity przedstawił.
A Duda swój chłop. Nie powinien tłumaczyc się przed Lisem, bo Lis to żaden dziennikarz. To pałkarz na usługach władzy. Taka mutacja goebelsa z urbanem. Zejdź z posterunku, chłopie. Bo to grubymi nicmi szyta popelina.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla oceny faktów doprawdy nie ma znaczenia kto o tym napisze.

Duda był zwykłym podrzędnym posłem z Krakowa. Nikt w Poznaniu nie potrafi potwierdzić w jakim celu jeden z opozycyjnych podrzędnych posłów regularnie za publiczne pieniadze odwiedzał to miasto.
Do wyjaśnienia pozostaje takze zwiazek Dudy z przestępczą organizacją zawiązaną przez Dubienieckiego. Jak pewnie wszystkim wiadomo Duda osobiście przypilnował angażując w to mechanizmy Panstwa, ułaskawienia Adama S, wspólnika zięcia Lecha Kaczyńskiego.

Te zdarzenia dają pogląd na poziom niesamodzielności Dudy, olbrzymią podatność na naciski i skłonność do zachowań niegodziwych. Pół biedy, kiedy dotyczą jakiegoś drugoplanowego posła z Małopolski, ale nie Prezydenta Rzeczypospolitej.

Sensacji dotyczących wykorzystania samolotu przez osoby, którym taki środek transportu w normalnym Państwie przysługuje z litości nie będę komentował.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To ty jakieś smsy z przekazem dnia dostajesz? O związkach Dudy z Dubienieckim nic jeszcze nie pisali. Rozumiem, że od jutra będą o tym trąbic w całym mainstreamie. A ja się zastanawiałem, czemu służy aresztowanie Dubienieckiego w okresie kampanii wyboczej. To teraz już wiem. Jak można zamówic taki sms?
No to Dudę tym bardziej trzeba wspierac. Widzę, ze wszystkie ręce na pokłąd i jazda z koksem. A czy uda się go jakos powiązac z zarąbaniem siekierą małej dziewczynki w Kamiennej Górze? Może chociaż uda się wykazac, że rodzice dziewczynki nie lubili gry na dudach czy cos?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma różnicy w sensie uczciwości czy kradniesz publiczne pieniadze pobierając je jak Dubieniecki na fikcyjnie wykonywaną pracę niewidomych czy jak Duda na fikcyjnie wykonywaną pracę posła. Każdy z nich wiedział ze poświadcza nieprawdę i wkłada do portfela kradzione banknoty. Obydwu panów w tym nielegalnym biznesie łączy gangster Adam S, z którym Dubieniecki prowadził kryminalny proceder, a którego od odbycia kary ułaskawiał Duda wykorzystując pozycję teścia Dubienieckiego.
Jak widać wszystkie kólka zębate procederu wymyślonego przez tych panów idealnie są ze sobą sprzężone. A do swojego prywatnego nielegalnego biznesu wciągnęli Panowie najwyższe instytucje Państwa, łącznie z urzędem Prezydenta.

Czy to jest ten układ, z którym walczy PiS ?

Nie poradzę ci jak zamówić sobie smsy, niestety nie wiem. Musisz sobie poradzić sam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polityka mnie nie interesuje.
Polska to nie monarchia a Prezydent ma służyć w granicach swojego urzędu. Cudów nie oczekuję ale minimum mile widziane.
Zamawiam petit bouquet wild cherry a przysyłają mi vanilla sweet oklejone "wild chery"... Oszukują mnie? Opakowanie ma znaczenie czy nie? Polegać na wzroku? Na smaku? Czy na p o t r z e b i e? To drobiazg czy sprawa znacząca?

Ps
Pozdrawiam Niewidzialnych, lojalnych temu w co wierzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gratuluję Zaruski, pomysłowości w rozegraniu złodziejskie sprawy i próbie obrony bardzo pospolitej i prymitywnej kradzieży. Ty postępujesz dokładnie tak, jak Putin uzasadnia swoje prawa do wschodniej Ukrainy, Osetii itd. o Krymie już nie wspominam. Kiedy uczciwy świat wytyka Putinowi agresję i napad na sąsiada to on odpowiada: a USA, a IRAK, a KOSOWO.
A nasz Zaruski za swoim mistrzem i guru odpowiada: a LIS.

Więc proponuję Ci Przyjacielu, okradaj i napadaj (bo Putin i USA) okłamuj (bo LIS).
Na co czekasz. Jesteś w prawie.
Zaiste, wspaniała moralność
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Skydiver:

Komentujesz wpisy sprzed tygodni?
Normę dzienną musisz wyrobić?
Stąd twe rozmnożenie na dwa byty? ;)

Na pewno jakaś inna sieć też ma promocję na sr*jfony. Kup se kolejny - będziesz miał inny adres IP.
Podpowiem ci: możesz jeszcze skorzystać z bramek anonymous IP. Możesz się rozpoczwarkować na N bytów. Taniej wyjdzie niż kolejny sr*jfon ;]

Stylu pisania nie zmienisz i każdy cię bezbłędnie odgadnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Spiskowa teoria wszechświata ?
Oprócz ajfona, mam tez ajpada i ajpoda nano.
Bramki i promocje pozostawiam tobie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
> Oprócz ajfona, mam tez ajpada i ajpoda nano

Ty to umiesz sprawić, żeby kolana drżały.. ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
> Ty to umiesz sprawić, żeby kolana drżały.. ;]

Często tak masz ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
> Często tak masz ?

Niestety nie. Musisz więcej pisać, będzie częściej ;]
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
sadyl,
nie podoba mi się jak piszesz. Wszystko u Ciebie zalatuje takim homo fetorkiem. Oczywiście seksualnym. Może pora zmienić forum.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
> nie podoba mi się jak piszesz.

A co mnie to obchodzi, czy ci się podoba, czy nie.
Moje posty budzą twój wstręt? Nie czytaj ich. Proste.
Gdybym miał się przejmować skyciverowym stylem, w jakim piszesz, dawno nie miałbym już czym rzygać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Człowiek ma racje
To nawet nie jest homo-fetorek tylko smród prawackiej stęchlizny umysłowej. Waniajet na kilometr.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Choroba madrycka jest i tak lepsza od choroby francuskiej, popularnie zwanej "francą".
Ta pierwsza łamie tylko moralność a ta druga niszczy zdrowie.
Cieszmy się, że chłopaki z panem D. na czele nie złapali "francy".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Duda zdecydował o niezastosowaniu prawa łaski wobec 23 osob. Brawo za niezłomność.

Obywatelom należy sie w tym momencie wyjaśnienie dlaczego będąc wysokim funkcjonariuszem Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w sposob równie niezłomny pilnował osobiście ułaskawienia Adama S., biznesowego wspólnika zięcia L Kaczyńskiego, zatrzymanego obecnie w związku z nadużyciami finansowymi, a takze gdzie znajdują sie dokumenty związane z tym postępowaniem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry