Widok

Durex intense czy libi gel

Jaki żel intymny stymulujący będzie lepszy? Może ktoś próbował któryś z nich i napisze jaki zamówić? Zbliza się rocznica męża i moja i chcielibyśmy sobie kupić coś pobudzającego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyprobowałam oba i jesli zależy Ci na lepszych odczuciach bierze libi gel! Bardzo miło byłam zaskoczona jego działaniem z uwagi na to,ze nie piecze ale jednocześnie poprawia wszystko odczucia, czujesz dotyk kilka razy bardziej ( tak jak właśnie obiecywali na opakowaniu)., lubię takie rzeczy aktywność w sypialni podkręca,a dodatkowo żel sprawił mega doznania. I to nie tylko w trakcie igraszek z meżem ale czasami używam sama podczas masturbacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za odpowiedź. Napisz mi jeszcze gdzie mogę do dorwać? Chodzi o to czy są gdzieś stacjonarnie, widziałam w necie i w sumie nie będzie problemu z zamówieniem ale chcę wiedzieć czy może jest możliwość kupienia stacjonarnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie widziałam, zamawiałam w sieci :) Ale w ostatnim czasie praktycznie wszystko zamawiam przez internet tak wieć dla mnie osobiście to wielkiej roznicy nie robi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Tabletki powiekszające biust perfect bust czy działają? (46 odpowiedzi)

Gdzieś przewinęła mi się ostatnio reklama tych tabletek i zastanawiam się czy takie tabletki mogą...

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...

Samodzielna nauka języka angielskiego - rady :) (150 odpowiedzi)

Hej :) Postanowiłam zacząć uczyć się języka angielskiego. Niestety finanse nie pozwalają na...

do góry