Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - ocena byłam na weselu gdzie były słodkości od Duszki, perfekcyjne , cieszyły...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 stycznia 2024

mc - opinia bardszo smaczne smakołyki, ciekawy wybór.
~mc
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2023

Dziadek - opinia Piękny tort. Dekoracja : łódka z żaglem i żeglarzem Dzieło sztuki. Prawdziwa...
~Dziadek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 13 maja 2023

Anna - opinia Fantastyczne torty. Zarówno weselny jak i późniejsze zamawiane na imprezy....
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2023

Aleksandra K. - opinia Jestem właśnie po złożeniu zamówienia na ciasteczka, deserki, mini słoiczki...
~Aleksandra K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2022

Nietsche - opinia Świetne wypieki! Zawsze pyszne i dostarczone na czas
~Nietsche
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lipca 2022

Ola Kaczorowska - opinia Indywidualne podejście do klienta, są opcje wegańskie, torty i desery są...
~Ola Kaczorowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2022

Ola Kaczorowska - opinia Indywidualne podejście do klienta, są opcje wegańskie, torty i desery są...
~Ola Kaczorowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lipca 2022

Natalia - opinia Jestem pod wrażeniem smaków i kształtów wypieków oferowanych przez Duszkę!...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2022

Anna Miękus - opinia Taka artystka zdarza się raz na 100 lat! Kilkanaście razy arcydzieła Duszki...
~Anna Miękus
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2022

Joanna - opinia Duszkę znalazłam przypadkiem, podczas organizowania tortu na 10-lecie firmy....
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 czerwca 2022

Magdalena - opinia Najlepsze torty, ciasta, ciasteczka i babeczki w 3City! Pani Agnieszka ma...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 czerwca 2022

Agnieszka - opinia Polecam serdecznie. Tort i babeczki bardzo smaczne i precyzyjnie wykonane,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 czerwca 2022

Hristo - opinia Za dwa torty zapłaciłem 750 PLN. Pani bardzo fajna i miła. Torty wyglądały...
~Hristo
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry