Widok

Duże rozczarowanie, zerowa sprawdzalność..

Zachęcona pozytywnymi opiniami na forum postanowiłam wybrać się do wróżki Tenet, aby dowiedzieć się co mnie czeka. Niestety, nie był to dobry wybór. Nie spełniło się NIC, kompletnie NIC! A szkoda, bo usłyszałam same miłe rzeczy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani, niestety nie ma mozliwości, aby moja sprawdzalnośc była zerowa. Wiec albo nie była Pani u mnie i się pomyliła, albo pisze to osoba, dla której jestem konkurencją - zapewniam, ze nie jestem i każdy kto będzie skuteczny w działaniu znajdzie dla siebie miejsce. Mogą być przesunięcia czasowe, ale o tym zawsze informuje Klientów. Jeżeli jednak ja sie myle, a była Pani u nie i spełniło się mało rzeczy - a reszta z pewności spłynie z czasem - proszę napisac maila a zrobię zwrot kwoty, którą Pani poniosła. Są osoby, dla których dywinacja z kart Tarota się nie sprawdza lub bardzo mało jest przewidywalna i są to bardzo odosobnione przypadki. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"niestety nie ma mozliwości, aby moja sprawdzalnośc była zerowa" dobre ;D. A może obiekt poda numery lotka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry