Tenet

Wróżka

Gdańsk, Gdańsk

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata - ocena Joanna jest nie tylko wyśmienity specjalistą ale również ciepłą i życzliwą...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 stycznia 2024

XOXO - ocena Każdemu, z czystym sercem, polecę wizytę u Pani Asi. Już na pierwszej wizycie...
~XOXO
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 stycznia 2024

Maria - opinia Polecam jeśli szukasz pomocy, wsparcia, spojrzenia na życie z innej...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 stycznia 2023

Moni - opinia Joasia to przede wszystkim cudowny człowiek. Miła, uprzejma, pomocna, pełna...
~Moni
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Byłam kilka razy u Pani Asi. Bardzo mi pomogła. Wizyty u niej stawiają na...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 marca 2022

Syla - opinia wątek zamknięty Bardzo ciepła i serdeczna osoba o ogromnej wiedzy i doświadczeniu....
~Syla
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Iwona - opinia wątek zamknięty Kiedy pierwszy raz trafiłam do Pani Asi byłam w totalnej rozsypce. Dzięki jej...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Gosia - opinia wątek zamknięty Empatyczna, cudowna kobieta. Pomaga w potrzebie i potrafi to robić. Oczyszcza...
~Gosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Klienta Sandra - opinia wątek zamknięty Moja przyjaciółka odwiedza Panią raz w miesiącu, jeśli chodzi o mnie, jestem...
~Klienta Sandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 maja 2021

Małgosia - opinia wątek zamknięty Najlepsza wróżka jaką spotkałam. Wszystko w 100% się sprawdza. Pani Asia...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2021

S. - opinia wątek zamknięty Osoba o ogromnym sercu, którą darzę zaufaniem. Korzystam z usług pani Joanny...
~S.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Bombel - opinia wątek zamknięty Czyszcze się u Asi od lat, stawia mi karty, gorąco polecam.
~Bombel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

krystyna - opinia wątek zamknięty Polecam Joanne, jest bardzo profesjonalna. Korzystałam już z wielu wróżek,...
~krystyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Asię. Nie dość że jest naprawdę dobrą tarocistką to...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Kolejne spotkanie zakończone pełną satsfakcją :) Można poznać różne drogi...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Do Pani Asi trafiłem w kompletnej rozsypce po rozwodzie i bankrutującej...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Nie polecam.. w sumie niewiele wiem. Wróżba na najbliższe dni się nawet nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Beata - opinia wątek zamknięty P. Joanna to bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Wróżby z przed 5 lat się...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Men 34 - opinia wątek zamknięty Byłem sceptycznie nastawiony, bo od dłuższego czasu coś sie działo z moim...
~Men 34
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 stycznia 2020

Przemysław - opinia wątek zamknięty Byłem dzisiaj u Pani Joanny. Wspaniała kobieta, miła i bardzo przyjacielska....
~Przemysław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry