Widok

Duzy potencjał, jednak coś nei styka.... chyba RUSKIE

Jak wiadomo w Polsce najczęściej jemy pierogi ruskie :) Niestety w restauracji dostałam rozgotowane ciasto, przez co miałam wodę w farszu i tłumaczenia Pani kelnerki, że mają jakiś miękki regionalny ser nie były uzasadnione, gdyż pierogi były DZIURAWE. Pierogi mięsiste były smaczne jednak nie zostaliśmy powiadomieni, że przydało by się je czymś polać, aby nie były takie suche....

Generalnie sądzę, że tam wrócimy, jednak zastanowię się dwa razy nad wyborem i chyba już nie wezmę pierogów ruskich.

Przykro mi za taką ocenę, ale ja uwielbiam pierogi ruskie, sama je robię w domu od pokoleń i oczekuję czegoś więcej niż papki z wodą i rozgotowanego się ciasta....
Moja ocena
Nova Pierogova kategoria: Restauracje
obsługa: 4
 
menu: 5
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Odpowiedź obiektu:

Przykro nam również, że nie wyszli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z naszej restauracji. Osobiście obsługiwałam Państwa stolik i pamiętam dokładnie Pani niezadowolenie z pierogów ruskich. Przyznam, że jest to nasza pierwsza negatywna opinia na temat pierogów ruskich.
Co do suchości mięsnych pierogów, przepraszam, że nie zaproponowałam bezpośrednio Państwu Dodatków, które znajdują się w naszym Menu, np. cebulki lub kwaśnej śmietany, która jest pozycją gratisową.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry