Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka i Vitali - opinia Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za organizację naszego przyjęcia...
~Agnieszka i Vitali
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Rozczarowanie wątek zamknięty Obiad w niedzielne popołudnie. Dwa startery i dania główne plus deser. Jedyne...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Zachwyca świeżością produktów wątek zamknięty Obiekt warta polecenia, jestem zachwycona świeżością produktów. Restauracja...
~Teresa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 grudnia 2017

Hotel wart uwagi wątek zamknięty Hotel ładny. W środku gustowna elegancją. Piękna lokalizacja. Idealny na...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 grudnia 2017

Rodzinne wyjscie wątek zamknięty Wyjście rodzinne z małą córeczka, bardzo miła obsługa od samego wejścia, z...
~Wiola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Duży wybór ryb wątek zamknięty Duży wybór ryb, MENU dziecięce podpasowało dzieciom! I ten plac zabaw dla...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 listopada 2017

Pyszny homar wątek zamknięty Pierwszy raz w życiu jadłam homara, wszystko fajnie podane, sztućce do homara...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Bardzo duży wybór ryb wątek zamknięty Węgorz, labraks, pstrąg – barzo duży wybór ryb, lubisz zjeść i dobrze się...
~Renia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

Urocze miejsce na mapie Sopotu wątek zamknięty Urocze miejsce na mapie Sopotu. Klimatyczne. Romantyczne. Idealne na randkę...
~Kora
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

Obiekt dobry na chrzciny. Polecamy wątek zamknięty Zorganizowaliśmy chrzciny i śmiało polecamy wszystkim zastanawiającym się...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Kuchnia na naprawde dobrym poziomie wątek zamknięty Doskonała lokalizacja, można zaparkować samochód co jest praktycznie nie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Jedzenie pyszne i przepięknie podane. wątek zamknięty Mogę o tym miejscu pisać jedynie w samych superlatywach. Sam budynek robi...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Pyszne rybki polecam wszystkim wątek zamknięty Bardzo dobry obiekt. Pyszne dania, dobra obsługa
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Eleganckie wnętrze wątek zamknięty Hotel w bardzo fajnym zakątku Sopotu. Relatywnie wszędzie blisko. Polecam....
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Weekend wątek zamknięty Przyjechałam z koleżanką na weekend odpocząć... i udało się :)). Przemiła...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Taras idealny na browarka z kumplami przy ładnej pogodzie wątek zamknięty Byliśmy z kumplami na browarku. Trafiła nam się ładna pogoda wieć wyszliśmy...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Okolica sprzyjająca długim spacerom wątek zamknięty Hotel w centrum parku. Hotel wygodny z miłą obsługą. Dla mieszkancow darmowe...
~kasia.k8@onet.pl
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Fajny przy Aquaparku wątek zamknięty Największa atrakcją dla nas był pobliski Aquapark. Kilka minut drogi...
~Rysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Romantyczna kolacja we dwoje wątek zamknięty Wieczorna kolacja plus wino. Dziewczyna zachwycona. Ja również..
~Aro
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Przyjemne miejsce na odpoczynek. Polecam Hotel wątek zamknięty Spędziłem tam weekend we dwoje. Polecam miejsce, świetna lokalizacja , Cisza...
~Janusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
61

postów

59

wątków

do góry