Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wesele wątek zamknięty Ciche, spokojne miejsce, bardzo ładna sala, pyszne jedzenie, dobra obsługa,...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

wesele wątek zamknięty Chciałabym wszystkim polecić organizacje imprezy w Dworku Gościnnym....
~b
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

można na nich polegać wątek zamknięty Zdecydowaliśmy się na wesele w dworku ze względu na śliczną salę i dobre...
~Monika i Wojtek Koziczyńscy
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2011

Lepiej być nie mogło!!! wątek zamknięty Wybór tego miejsca padł w ostatniej chwili ale był to strzał w 10-tkę!!!...
~Agnieszka i Michał ;-)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

panna mloda - opinia wątek zamknięty hmm, gratuluje braku odwagi, zeby sie przedstawic skoro piszesz juz o moim...
~panna mloda
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

Rewelacja!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim Dworek Gościnny. Miałam przyjemność zorganizować...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

Chcecie cudowne, bezstresowe wesele? wybierzcie Dworek!!! wątek zamknięty Serdecznie polecamy to wspaniałe miejsce wszystkim chcącym bezstresowo, w...
~Panna Młoda Ania z Mężem Patryki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2011

Dziękujemy! wątek zamknięty Na organizację wesela zdecydowaliśmy się w Dworku Gościnnym, ponieważ sala...
~Beata i Janek C.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lipca 2011

Idealnie wątek zamknięty 28. maja mieliśmy wesele w dworku i muszę powiedzieć, że było doskonałe....
~Ela i Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

Ocena świadkowej: piątka z wyróżnieniem wątek zamknięty Byłam świadkową na kwietniowym weselu przyjaciółki i bardzo mi się podobało....
~Klaudia Karpiewicz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

MASAKRA!! wątek zamknięty Wczoraj miałam nieprzyjemność uczestniczenia w weselu zorganizowanym w tym...
~Nika
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 czerwca 2011

Wesele- opinia wątek zamknięty Bawiłam się w Dworku tydzień temu, na weselu koleżanki i bylo fantastycznie:)...
~Iza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

Wyśmienicie wątek zamknięty Byłam w dworku na weselu 30 kwietnia i było rewelacyjnie. Wyjątkowo piękna...
~Karina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 czerwca 2011

ŚWIETNY WYBÓR wątek zamknięty Lepszego miejsca na wesele nie potrafimy sobie wyobrazić! Świetny klimat,...
~megi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 maja 2011

to będzie dobry rok;))) wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce - dużo dobrego jedzenia, przemiła obsługa i doskonały...
~Ania W.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

Sylwester wątek zamknięty Pomimo dużych starań organizatorów panujący na sali konsumpcyjnej ścisk...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

Półwiecze w Dworku. wątek zamknięty Z ogromną przyjemnością i łezką w oku wspominam ostatnie- 50te urodziny...
~Henryk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2010

Pierwsza komunia :) wątek zamknięty Chciałabym serdecznie polecić Dworek, jako najlepsze miejsce na przyjęcie...
~Bożena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2010

gdybym mogła cofnąć czas... i tak wybrałabym Dworek Gościnny wątek zamknięty Współpraca z Państwem Iglikowskich to sama przyjemność, miałam poczucie, że...
~Beata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

Dworek Goscinny- Wesele wątek zamknięty 7 sierpnia 2010 roku miałam swoje wesele i bylo to najlepsze i...
~zośka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
95

postów

63

wątków

do góry