Widok

Dworek Magnat

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam mam pytanie czy ktoś miał wesele w Dworku Magnat w Bojanie?w przyszłym tygodniu umówiłam się tam na spotkanie i nie wiem na co zwrócić szczególną uwagę.Słyszałam, że właścicielka czasem robi jakieś problemy albo nie informuje o wszystkim np.płatne pojemniki do żywności na wynos.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam miałam wesele i nie miałam żadnych problemów z pania Luizą. Jedzenie super, obsługa to samo, urokliwe miejsce. :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze słyszeć że nie jest źle:)Jutro jade na pierwsza rozmowę i mam nadzieje ze pójdzie gładko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lilom i jak poszło w magnacie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszło b.dobrze podpisaliśmy umowę wpłaciliśmy 500zł zadatku i nastepne spotkanie dopiero 60 dni przed weselem zeby ustalic menu. Sale mozemy stroic sami nie ma z tym problemu menu jest naprawde bogate wiec mozna fajnie pokombinowac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a i pojemniki mozna swoje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lilom i jak tam pani Luiza?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lilom kiedy robicie wesele
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wesele mamy 5-06-2009.Jeszcze troszke:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Magnacie jest super,jedzenia bardzo dużo a co najważniejsze jest bardzo smaczne,z p.Luizą można wszystko spokijnie omówić ,wbrew niektórym wypowiedziom włascicielka lokalu jest sympatyczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Luiza bardzo sympatyczna. Miałam sporo pytań niektore nawet smieszne(bo przeciez tylko raz ma sie slub i nie wszystko sie wie:))ale właścicielka była cierpliwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to bede czekala z niecierpliowoscia na Twoja relacje.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i się pozmieniało:)lista gości się powiekszyła i musieliśmy zamienić salę na większą.Właścicielka bardzo miła i nie musimy płacić więcej bo to piątek.Jak narazie dobrze idzie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lilom : jak tam wesele sie udalo...opowiadaj :):) jestem ciekawa Twojej/waszej relacji i wogole...?? pozdrawiam.. jak mialas stoly i dekoracje??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekamy na relacje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopppppppp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hoppppp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ide do Pani Luizy w sobote, ustalic wszystkie kolory serwetek obrusów, dekoracji, liste gosci itd:)bo juz tylko TYDZIEN został!!!!!!!!!!!!!!AUUUUUUUUUU:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to prawda, że wyprawiają tam 3 wesela na raz? Trochę przerażające... Proszę o info tych, którzy obchodzili tam uroczystość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak są 3 sale więc odbywają się 3 wesela jednego dnia.Ale czy to przeszkadza to muszą się wypowiedzieć dziewczyny które robiły tam wesele. Ja od siebie mogę powiedzieć że było to jedno z miejsc które odwiedziłam szukając odpowiedniej sali. Szukałam sali na ok 50 osób, podczas rozmowy tel. dowiedziałam się że na małą sale muszę mieć min. 70 osób bo inaczej musze dopłacić. Pomyślałam że w sumie logiczne jeżeli jest duża przestonna sala że nie opłaca im się robić na mniej osób. Na miejscu okazało się że sale jest malutka po ustawieniu stołow parkietu do tańczenia nie zostało zbyt wiele. Także ja tej sali niby na 70 osób nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Bojano, spotkania z kandydatami na wójta (40 odpowiedzi)

Uwaga mieszkańcy Bojana! Zgodnie z obietnicą zapewniam, że będziemy mieli okazję poznać...

Różaniec o pokój na świecie (5 odpowiedzi)

Dziś o 16:00 tj.16.02 kontynenty połączą się w modlitwie o pokój na świecie i ustanie przemocy,...

do góry