Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecamy wątek zamknięty nasze dziecko chodzi teraz do zerówki, jesteśmy bardzo zadowoleni, tym...
~rodzic
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 października 2019

Polecam,jestem zadowolona Mamą :) wątek zamknięty Polecam,jestem zadowolona Mamą :)
~MONIKA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Wspaniali nauczyciele !!! wątek zamknięty Bardzo duże zaangażowanie nauczycieli, dzięki którym adaptacja przedszkolna...
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 września 2012

Polecam wątek zamknięty Przedszkole godne polecenia, bardzo dobra kadra zapewni dziecku doskonałą...
~Rina
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2011

POLECAM wątek zamknięty Moje dziecko bardzo dobrze czuje się w przedszkolu. Lubi panie...
~mama Groszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Nasze miejsce wątek zamknięty Nasz synek uwielbia przedszkole - jest zauroczony Paniami zwłaszcza Panią...
~M.M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

Najlepsze wątek zamknięty Super miejsce, bardzo miłe Panie Wychowawczynie, Dyrekcja bardzo wyrozumiała...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

Kolejny rok w fajnym przedszkolu. wątek zamknięty Fajne przedszkole. Najważniejsze jest to, że oferta przedszkola jest...
~Zadowolony ojciec
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

Przedszkole marzenie! wątek zamknięty Moja córka uczęszczała do przedszkola 2 lata i uważam, że były to...
~Kasiaksz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

Profesjonalizm wątek zamknięty Moja córka uwielbia to przedszkole. Rano pospiesza nas z mężem, mówiąc,że...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

Bardzo fajne przedszkole wątek zamknięty Bardzo polecam to przedszkole. Moja córeczka jest bardzo zadowolona...
~Dominika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2011

Początek bardzo dobry:) wątek zamknięty Mimo, że to dopiero początek działalności przedszkola jako rodzice jesteśmy...
~Aneta
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 września 2009

Rewelacja wątek zamknięty Mamy w tym przedszkolu z żoną synka, w najmłodszej grupie. Jest to nasze...
~Mumin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 października 2009

FAJNE PRZEDSZKOLE wątek zamknięty Bardzo fajne przedszkole z dobrą opieką. Polecam. Córeczka bardzo zadowolona....
~Dariusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

14

wątków

do góry