Widok

Działania prewencyjne w zakładzie pracy.

Hydepark Temat dostępny też na forum:
Witam. Chciałbym zasięgnąć od Was informacji jakie działania zostały w Waszym miejscu pracy podjęte w celu ograniczenia ryzyka zakażenia koronawirusem. Interesują mnie zwłaszcza większe zakłady pracy. Czy jest u was wykonywany pomiar temperatury, czy są separowane grupy pracowników, które nie powinny się mieszać itd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Separowanie ludzi, płyny dyzenfekujace, ograniczenie wizyt osób z zewnątrz, tylko niezbędny serwis
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


Coś mi się wydaje, że pracujemy w jednej firmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas w pokoju wypoczynku na stole butelki ze spirytusem i kieliszki jednorazowe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto może to przekierowanie na pracę w domu, dezynfekcja powierzchni płaskich i miejsc wspólnych raz na dobę, odwołane spotkania i imprezy branżowe, podróże służbowe i każde inne wstrzymanie już od ponad tygodnia do odwołania. Jest to produkt mało strategiczny gospodarczo, z jego braku nikt nie zginie ani nie ucierpi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam szczerą nadzieję, że takie działania prewencyjne zostaly podjęte na szeroką skalę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry