Widok

Dziecko w reklamie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Piszę tutaj,ponieważ mam dylemat,za namową mojej siostry rozesłałam zdjęcia mojego 4 letniego syna do kilku agencji reklamowych od wczoraj dostałam juz 3 odpowiedzi,wszystkie trzy oferują współpracę,napisano,że syn ma bardzo subtelne rysy twarzy,ze mały przystojniak z niego.I mnóstwo komplementów,i proszą mnie o kontakt w celu ustalenia terminu spotkaniu,ponieważ chcą mu porobić fotki i chcieliby aby mały odegrał jakąś małą role aktorska.Nie wiem co mam o ty sadzic,ponieważ nie spodziewałam sie aż tylu pozytywnych odp,Jak myślicie czy jest sens angażować siebie i syna w to wszystko?No nie powiem syn ma zadatki na małęgo modela ponieważ same jego pozy jak tylko mu robimy fotki o czyms swiadcza,wszyscy znajomi,rodzina mówią ze pozuje jak urodzony model.
Sama nie wiem co mam robić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 21
Załamujesz mnie tym co piszesz ~:).
A syn co na to?
Rozmawiałaś z Nim? Wyjaśniłaś?
KTO ma wiedzieć "co robić" i JAK z głową jeśli nie Ty (???)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
zapytaj kogoś bezstronnego co sądzi o twoim dziecku a nie rodzinę i znajomych - bo to osoby postronne.

Juz bylo kilka wątków, agencje chcą zrobić zdjęcia i za to kasę wziąć dlatego pewnie się odzywają - nie chce Cie rozczarować, ale to najprawdopodobniej ten scenariusz.
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też tak sądziłam ze chodzi o kase,ale Pani która Nam zaproponowała wsółpracę,że zdjęcia są bezpłatne w sumie się zdziwiłam,powiedziała,że szukaja dziecka z błyskiem w oko,oryginalnego i,że mój syn właśnie taki jest,nie sądzę by byli to jacyś naciągace,ponieważ jest to dosc znana agencja.

Z synem rozmawiałam,on lubi zdjecia więc chyba jednak sie umówimy na dany termin.A co spróbujemy:) Zawsze jakas inna przygoda:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
http://forum.trojmiasto.pl/Udzial-dziecka-w-reklamie-t411754,1,16.html

http://forum.trojmiasto.pl/biuro-minimodels-opinie-t393698,1,16.html

Nie wiem jak się zapatrujesz na moją propozycję ,ale szukam dzieci na
grudniową promocję mojej wypożyczalni. Jeżeli będziesz zainteresowana szczegłami zapraszam na stronę http://www.jolkafasolka.pl Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Emenems-własnie chodzi o to,że nie tylko moja rodzina tak twierdzi,bo nawet jak pojdziemy gdzies do obojętnie jakiego sklepu,to także słyszymy,że syn miał być chyba dziewczynką bo ma tak niesamowite zalotne oczy,błękitne,duże i mega czarne zakręcone rzęsy i buzka jak dziewczynka,wiec coś w tym jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
ja nie wątpię, ale bardziej mówię o opinii profesjonalisty (stylisty) który pod katem fotogienicznosci itp spojrzy na dziecko a nie o ludziach ktorzy ciuciu ruciu ( nie mam absolutnie na mysli obrazac Ciebie albo synka) tylko ja jestem zakochaną ciocią i tez wszyscy mówią ze jest piekna, ze taka wygadana, modelka itp. od zawsze - jak tylko z nią gdzieś pójdę a tak na prawde, prawdziwym filtrem jest mj mąz - który spojrzy na nią bezstronnie i mi powie ze wszystko ok, ale z niej zwykłe dziecko i tyle (nie ma zamiaru obrazac oczywiscie tez) i ma racje, ale dla mnie to gwizdeczka moja kochana :)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
to idz...kazdy o swoim dziecku powie ze jest zejabiste skoro juz odpowiedziałes ze idziesz to po co piszesz ze wszyscy mowia jaki to twoj syn piekny..nie wiem czy ty tutaj sie chwalisz czy zalisz ;/;/
image
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
no wlasnie to delikatnie staram się powiedzieć, zeby dziecko ocenil specjalista czy ktos zupelnie bezstronny któremu nei zalezy na sympatii twojej lub dziecka- rodzina kocha, pani w sklepie chce cos sprzedac, znajomi sa mili a w agencji chcą kase zazdjęcia. trzeba spytac kogos, kto nie ma interesu w mówieniu ze dziecko jest piękne
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
to sie zgodze. tylko teraz kto to moze byc .hmmmm kierowca autobusu hehe..albo pani z miesnego :P
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
no u mnie jak pisałam, mój mąz - niedaleko szukać - on lubi moją siostrzenice, chociaż od jej szczebiociku łeb mu peka czasami, a ja uwielbiam jak ona nadaje ;) więc ja sie podniecam wieloma rzeczami co ona mowi czy orbi a on mnie uświadamia ze to po prostu koloejny etap w rozwoju dziecka - bez szału.

ja uważam że jest śliczna, takie te oczka ma cudowne, tlyko bym ją buziaczkowała ;d a mój mąz mówi że ani specjalnie brzydka ani mega ladna, po prostu dziecko ;) heheheh

wiec to nie trudno znaleźć kogos takiego tak po prawdzie - wazne, by był to ktos kto z grzecznopsci nei sadzi farmazonów - no moj maz taki nie jest :)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękne ,jak piekne, nie zawsze uroda jest ważna. Zależy ile dziecko ma lat ,czy słucha dorosłych i najważniejsze czy jest cierpliwe.
Zastanów sie czy wytrzyma 2 godziny pozowania (odzież) częste i szybkie zmiany ubrań ,oraz jeszcze bedzie sie umiał uśmiechać.
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jolkafasolka -syn ma 4 lata jest grzecznym dzieckiem,a co do przebierania się to sądzę,że spodoba mu się bo w szafie wiecznie buszuje,buty z szafek też wiecznie powyciąga,ogólnie jest na takim etapie,że jak wychodzimy na spacer to ubiór sam sobie wybiera w czym chce na dwór wyjsc.:)))
Ja go nie ograniczam skoro chce pojsc tak i tak sie dobrze czuje to czemu mam mu bronic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ewiaaa czy Ty jakies kompleksy masz dziewczyno? Wez troche zluzuj. Ktos mowi otwarcie ze jego dziecko jest wyjatkowo ładne i od razu ze sie chwali albo ze napewno tak nie jest tylko wszyscy sie podlizuja, masakra.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ewciaaa -posłuchaj,jeżeli Ci sie nie podoba to co piszę,to bardzo Cie proszę omijaj mój wątek z daleka,po nie mam zamiaru czytać Twoich wywodów.Ciao.

Enemens-Wiadomo każde dziecko małe to i ładne,jeśli chodzi o osobę profesjonalną to jedynie fotograf który robił zdjęcia na 4 urodzinach syna,też stwierdził to co Wszyscy,sprawdzimy jak pojedziemy co powiedzą w Agencji:)

A tym czasem dziękuje i chyba zakończę jakże miłą konwersację,bo widzę,że niektórzy to są w stanie klawiaturę pogryzć ;d
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
wiesz forum ma to do siebie ze moge sobie pisac w jakim watku chce i co chce....nikt mi nie zbroni...a nie mam komleksow po prostu glupota jest wymyslac sobie problemow tam gdzie ich niema
image
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
autorko wątku - fotografowi tez placiąłs za jego prace, szczególnie co miał powiedziec - ze osoba której to była uroczystosc jest przeciętna ?

gdzie to słowo na pewno odebrałas zle, a wcale nim nei jest - ja tak kiedyś do męża powiedzialam o jego corce to się obraził - a taka prawda, jest po prostu zwyklym przeciętnym dzieckiem
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
P. pytala o rade, bo moze ktos tutaj ma doswiadczenie w tej kwestii i tyle. Tak samo jak ktos pyta o opinie w sprawie lekarzy, albo jak myslicie czy powinnam zrobic juz test itp
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Aniaa dzięki,że rozumiesz o co mi chodziło,ale jak widzisz nie da się grzecznie i inteligentnie popisać,porozmawiac,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ale Ewciaa co Ciebie to interesuje,moge sobie wymyślac problemy jakie chce i gdzie chce,nie rozumiem Cie kobieto o co Ty tak pijesz,skoro nie masz nic mi mądrego do powiedzenia to po co ludzi wpieniasz i próbujesz zamęt zrobić.

O ludzieee..zawsze się trafi taka,która bedzie wszystko i wszystkich krytykować;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Do autorki wątku.Odpowiedz na zadane przeze mnie powyzej pytania.
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam prośbę, jak już pojedziesz do tej agencji, to daj znać czego się dowiedziałaś. Bo ja uważam (i nie tylko ja), że moja córcia jest wyjątkowo ładna i tez chciałabym "gzieś to wykorzystać" (proszę nie czepiajcie się tego sformułowania), ale jakoś nie mogę się przekonać. Chciałabym wiedzieć czy warto w ogóle zaczynać się w to bawić. Aha i nie bój się, nie bylibyśmy konkurencją, bo córa jest ponad dwukrotnie młodsza od twojego synka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Anka jeśli dotrzemy na spotkanie dam znać na jakiej zasadzie to bedzie polegać,a po rozmowie z ta Pania to powiedziala ze zatrudniaja różne dzieciaczki i młodsze i starsze tak może podeślij im fotki malej,jak bedzies chciala na meila podam Ci meila do nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jolkafasolka a co do uśmiechu to jemu uśmiech z buzki nie schodzi więc problemu nie będzie.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
złote dziecko istny anioł tylko skrzydła mu dorobić...rozumiem ze zabki tez ma snieżnobiałe i idealnie proste w końcu taki ideał.... a wytrzyma wstrykanie fitek przez 2 godziny we fleszu? duza ilosc obcych ludzi? czy do obcych rozniez idzie jak do swoich...
image
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pytanie czy po tych 2 godzinach (morderczej ) pracy?
Nawet moje modelki które "obeznane" sa z modelingiem ,czasami
nie mogą na mnie patrzeć na sesji.
Przy okazji ,to sesja w ich domu.Bez oświetlenia profesjonalnego(daje
dużo ciepła)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewciaaa-ząbki ma dokładnie tak jak mówisz,prote i bielutkie;)
Ludzi się nie boi,jest otwartym i odważnym dzieckiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jolkafasolka-nie jestem w stanie Ci odpowiedziec,jeśli nie spróbujemy to się nie dowiemy,a nóż mu się spodoba i bedzie chciał:) Rzecz jasna na sile go nie bede trzymac,jesli nie bedzie chcial to nie,ale spróbować mozemy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja to jak chodze na place zabaw z siostrzenica, i tak samo jak bylam z nia dwa dni w nieszczęsnym przedszkolu to razm z siostra, drugą ciotką, stwoeirdzilysmy ze jakos inne dzieci sa brzydkie :d raz tlyko widzialam dziecko o którym moglam powiedziec - ladna dziewczynka, walsnie w tym przedszkolu - buzka jak aniołek a cala reszta to banka małych wrzeskunów - a najgorzej to jak dziecko "wie" ze jest zdolne piekne i cudowne - to masakra z takim jest
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ewiaaa ja rozumiem o co ci chodzi ,ale bez złośliwości.

Do autorki wątku. Jak będziesz zainteresowana "próbą" wiesz gdzie mnie
znaleźć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jolkafasolka- Dobrze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponawiam wątek ,osoby które mają ochotę pobawić się z dziećmi w modeling poproszę o kontakt jolkafasolka76@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
w jakim wieku potrzebujesz dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od rozmiaru 86/92 do 128cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek był w takiej agencji reklamowej. Kiedyś reklamowali się w Medisonie.byliśmy na zdjęciach 250 zł wszystko razem. synek jest kręconym blondynkiem, gdzie byśmy nie byli wszyscy zwracają na niego uwagę.Niestety nigdzie się nie dostał. Był w czasopiśmie dziecko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KasikRot ale ja nie jestem agencją reklamową i dzieci faktycznie są wybierane do reklam poszczególnych produktów czy ciuchów.
Efekty można zobaczyć na naszych plakatach reklamowych ,które
są wywieszone po całym Trójmieście. Ja za nic pieniędzy nie biorę:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robimy nową kampanię strojów.
Poszukuję dziewczynki ,wzrost 116-128cm ,najchętniej brunetki o drobnej budowie ciała .
Sesja koniec kwietnia ,majówka
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo jak ktoś na forum napisze, że jego dziecko się czymś wyróżnia, że jest uzdolnione lub wyjątkowo ładne to zaraz jest zrównywany z ziemią.

Że to "nic nadzwyczajnego", "kolejny etap rozwoju", "moje też tak miało" itp itd.

:))

Więc nie ma sensu tu pytać o takie sprawy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ania przeczytałaś pierwszy post ,a doczytałaś do końca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze mówiąc nie chciałabym aby moje dziecko występowało w reklamach.
Mnie takie rzeczy "nie kręcą" i nie chciałabym aby dziecko się tym fascynowało. Wolę rozwijać u niego inne zdolności, jak dla mnie przydatniejsze w życiu.
Ale są matki które ciągają kilkulatki na castingi, sesje zdjęciowe...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja znam dzieci ktora w uk zarobily na swoje studia pozujac a dokladnie byly na opakowaniu do proszku do prania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie,ja mam rozniez sliczna dziewczynke i osobiscie chcialabym ja zobaczyc na bilbordzie :).Ladnym w zyciu latwiej!!!I nie tylko nauka pomaga!!!Moja corcia wlasnie ma 14miesiecy,jest sliczna brunetka o slicznych brązowych oczkach i latem nie bylo "babci" na ulicy by nie zaczepiala!!!Patrze obiektywnie na inne dzieci,swoje rowniez i NIE WSZYSTKIE DZIECI SA ŁADNE!!!!! choc dla rodzica chocby nie wiem jakie bylo bedzie sliczne. chetnie wysle na mala sesje moja corke-wlasnie nosi r 86. anka27chelmno@znajomi.pl . Jesli taki modeling nie meczy dziecka-wyslij swego synka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15
maamaAgi przeczytaj raz jeszcze co za bzdury napisałaś :]
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
mylisz się, wszystkie dzieci są ładne. No chyba,że zmanierowane i nienaturalne to już wtedy nie. Mówię to jako fotograf. Ciekawa twarz niekoniecznie musi być "laleczką jak z obrazka"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podnoszę temat gdyż potrzebuję dziewczynki 5,6lat do sesji
zdjęciowej . Sesja na Zaspie.Dziewczynka będzie na plakatach naszej
wypożyczalni .Termin po 14.04
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj proszę więcej szczegółów, byłabym zainteresowana. Mam córeczkę w wieku 5 lat,pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłalam maila, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sesja jest godzinna , godziny poranne 11-13 ,na placu zabaw .
Dziecko jest z mamą ,lub opiekunem. Wzrost 116/122/128cm.
Na maila poproszę aktualne zdjęcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podnoszę wieczornie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us

DALEJ POSZUKUJĘ DZIEWCZYNKI DO SESJI ZDJĘCIOWEJ
116/122/128CM .ZAPRASZAM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
poszukuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A chłopca 92cm nie poszukujesz? Bo mam jednego przystojniaka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie dziecko jest za małe ,na sesję na placu zabaw .Raczej tylko w zaciszu domu można taką wykonać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Weź się za robotę, a nie rób modela obiboka z dziecka. Dziecko ma prawo do dzieciństwa, a my czepiamy sie Chin.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziecko ma prawo do dzieciństwa, a my czepiamy sie Chin.
.............................Tylko ,że to nie jest seria nagrywanych reklam, tylko sesja zdjęciowa i to bardzo krótka ,bo godzinna.
Obecnie szukam dziewczynki( nie modelki) we wzroście 122/128cm
ciemnowłosej,o szczupłej budowie ciała.
Sesja (zawsze 11-12) odbywa się na placu zabaw na Zaspie w ETC.
Ważne jest że by przy zgłoszeniu ,wysłać mi nawet1 ,ale aktualne
zdjęcie.
Dziecko będzie umieszczone na naszej stronie www i w wybranych
kreacjach na plakatach w przedszkolach i szkołach.
Resztę info na @
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podnoszę wątek .
Szukam dziewczynek 122/128cm ,oraz 92/98cm ale o takim
wzroście- nie rozmiarach ubranek .

Sesja godzinna , młodsza dziewczynka ma sesję na placu zabaw
w ETC od godziny 11-tej w dniach 26-28 kwietnia
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oczywiście że jest sens. Ja jestem mamą trójki dzieci, co prawda dwoje pierwszych (chłopcy) są już nastalatkami, to właśnie oni zrobili karierę medialną dzięki temu że zaryzykowałam, choć miałam takie same obawy jak pani.... czy warto. Zaryzykowałam i udało się, poświęciłam trochę swojego czasu dzięki czemu moi synowie do dziś pobierają tantiemy ( to rodzaj wynagrodzenia dla kogoś kto zaistniał w świecie filmu, reklamy). Moja niespełna 2-letnia córka już zaczyna swoją przygodę z obiektywem.... więc sama pani widzi... nie ma co się zastanawiać, trzeba korzystać z chwili:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Taa,sezon się zaczął .Znowu łapanka na monciaku i szukanie naiwnych?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

do góry