Widok

Dzieki :)

Wczoraj zdalam za 1 razem swoj egzamin i w zwiazku z tym chcialabym bardzo podziekowac p.Markowi L. i Piotrowi :)Na jazdach u obu panow panowala swietna atmosfera milo,zabawnie i zarazem profesjonalnie :) Wyklady z p.Markiem R rowniez byly ciekawe.Jednym slowem poldek = rewelacja :) P.Marku i Piotrze do zobaczenia na drodze ;)
Moja ocena
obsługa: -
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 5
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podziekowania dla poldka

witam jestem ojcem 19-latki podchodzila do egzaminow z prawa jazdy 8 razy (8 pozytywny) konczyla kurs w Adelce ta szkola nic ja nie nauczyla poprostu szkola do zbijania kasy zasiegnolem opini i po 6 razie wykupilem jazdy w Poldku u p. Tadeusza Paczka i powiem jedno wyjezdzila u niego 10 godzin i to wystarczylo by pozytywnie zaliczyc egzamin jest to szkolka jak i w/w instruktor profesjonalisci ze tak powiem cała gebą Uwaga do wszystkich rodzicow trapiacych sie problem swoich pociech borykajacych sie z egzaminem na prawko skorzystajcie z tej szkolki i znajdujacych sie w niej egzaminatorow(nie bardzo znam tam innych tylko ze slyszenia) czysty profesjonalizm dokladnosc skrupulatnosc zdyscyplinowanie i estetyka WIELKIE BRAWA DLA TEJ SZKOLKI JAZDY DLA WSZYSTKICH TAM PRACUJACYCH A W SZCZEGOLNOSCI DLA INSRUKTORA P.TADEUSZA PĄCZKA DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry