Widok

Dziekuję Pani Sylwio

Kupować mieszkanie , to wyłącznie za pośrednictwem Pani Sylwii.Maksimum wiedzy , profesjonalna ,skuteczna z wysoką kulturą osobistą .
Dziękuję Pani Sylwio za poświęcony czas i doradztwo w zakupie swojego apartamentu .
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Serdecznie dziękujemy za tak życzliwą i budującą opinię. Jest nam bardzo miło, że współpraca została przez Państwa wysoko oceniona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry