Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamil Przybylski - ocena Polecam wszystkim którzy chcą kupić jak i sprzedaż nieruchomości ....
~Kamil Przybylski
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 października 2023

Jolanta K., Puck. - opinia Miła, szybka, profesjonalna obsługa. Polecam.
~Jolanta K., Puck.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Anna i Maciej - opinia Serdecznie polecamy współpracę z Panią Magdaleną Wajdą wszystkim, którzy...
~Anna i Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 marca 2023

Krzysztof - opinia Wielki pozytyw. Pełen profesjonalizm, opieka nad klientem od początku do...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Marzena Waszkiewicz - opinia Polecam współpracę z biurem Ratajczak.Od pierwszego kontaktu z Panią Bogusią...
~Marzena Waszkiewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 grudnia 2022

Paulina - opinia Biuro Nieruchomości Ratajczak można spokojnie polecić każdemu, kto chce w...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lipca 2022

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Chciałabym podziękować Pani Wiktorii za przeprowadzenie transakcji. Wszystko...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Polecamy biuro Ratajczak . Dzięki Pani Bogumile i jej wskazówkom telefony się...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2022

MalwinaS74 - opinia wątek zamknięty Razem z mężem udało nam się sprzedać mieszkanie z biurem Ratajczak...
~MalwinaS74
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2022

Zadowolony Klient - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi firmy. Rzeczowo i kompleksowo pomogli mi...
~Zadowolony Klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2022

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Miałem do czynienia z innymi biurami na umowach otwartych w celu sprzedaży...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panią Patrycją Ładanaj to sama przyjemność. Zorganizowana,...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Mirosław - opinia wątek zamknięty Transakcja przeprowadzona pod opieką Pana Pawła Pawelczak była dla nas czystą...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Szybko, sprawnie i konkretnie, mocno polecam.
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 marca 2022

Sandra - opinia wątek zamknięty Polecam Biuro Ratajczak - zwłaszcza Panią Bogumiłę, która wzorowo...
~Sandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Anna G. - opinia wątek zamknięty Wraz z Mężem chcielibyśmy serdecznie podziękować i wyróżnić Panią Natalię...
~Anna G.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 marca 2022

Maria - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam biuro Ratajczak . Próbowałam sprzedać dom przez długi czas z...
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lutego 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Panią Natalią Płomin. Współpracowałam już z wieloma...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Barbara - opinia wątek zamknięty Najlepsze biuro nieruchomości, rzeczowo, merytorycznie, wszystko dopięte na...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 grudnia 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Polecam, miałam mieszkanie z wadą prawną. Pewna firma chciała kupić je za...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry