Widok

Dziękuję Pani Żaneto!!:)

Polecam tę szkołę z całego serca, pani Żaneta to świetna instruktorka, praktykę zdałam za pierwszym razem.
Jazdy z tą panią uczą myślenia na drodze, a nie - jak to często bywa - bezmyślnego wykonywania poleceń egzaminatora, nie obiera w słowach, gdy popełniamy błędy, ale wszystko dla naszego bezpieczeństwa i w bezstresowej atmoswerze. Jestem przeszczęśliwa, że trafiłam do tej szkoły, i ogromnie wdzięczna za poświęcony mi czas i ogrom cierpliwości. Instruktorka doskonale wiedziała, ile potrzebuję wyjeździć, nie poszłam na egzamin "zielona", ogółem - dobrze zainwestowane pieniądze.
Jazdy "Yariską" pod flagą Listka będę zawsze miło wspominać.:)
Co do teorii - wyłożona jasno i precyzyjnie, z dozą humoru i tragizmu niestety też, ale takie są realia. Widać wielkie doświadczenie Pana Waldemara, co nadaje wykładom życia, poza tym cała grupa jest angażowana rozwiązywanie pewnych zagadnień, co jest mobilizujące. Wszystko, co potrzebne do egzaminów można "wchłonąć" podczas lekcji. Wiele sobie uświadomiłam podczas tych zajęć i dużo zapamiętam do końca życia.
Teraz czeka mnie życiowy egzamin na naszych pięknych polskich drogach, do którego podchodzę ze spokojem.:)
DZIĘKUJĘ I SZEROKIEJ DROGI
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

*atmosfera, przepraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry