Widok

Dziennikarskie śledztwo w sprawie Covi19 - to się w głowie nie mieści co oni robią !!

Jeżeli nadal myślisz, że obowiązkowa szczepionka, cyfrowy paszport jest tanią teorią rozpowszechnianą przez sfrustrowanych internautów, posłuchaj załączonych materiałów. To co widzisz teraz to największy przekręt jaki wydarzył się w ciągu ostaniach dziesiątek lat. Jest on dla Ciebie, mnie i wielu ludzi dlatego groźny, ponieważ zabierze nam wolność i zdrowie. I to nie są słowa puszczane na wiatr. Załączyłem 3 materiały: 1) Dziennikarskie śledztwo lokalnej stacji w US. 2 i 3) Wywiady z profesorem Knutt Wittkowskim i dr Shiva Ayyadurai (osoby z pierwszej półki, jeśli chodzi o tą tematykę). Polecam posłuchać, aby uświadomić sobie skalę przekrętu.
1) https://www.facebook.com/watch/live/?v=582945242427618&ref=watch_permalink
2) https://www.youtube.com/watch?v=k0Q4naYOYDw
3) https://www.youtube.com/watch?v=9oivXAM76fY
Podaj dalej i ostrzegaj przed oszustami. Nasz rząd świadomie w tym uczestniczy. Nie wierzę, że nie wiedzą co jest grane. Nasz rząd nas nie chroni tylko jest kupiony przez międzynarodowe koncerny. Te koncerny pod pozorem leczenia chcą nas zabić.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Knutt Wittowski ? Kto to jest ? Jakieś dokonania może proszę, jeżeli piszesz coś o autorytecie. Bo jedynymi dokonaniami i publikacjami Twoich autorytetów są publikacje na Facebooku. Gościu, skończ z fake newsami . Zgłaszam Twoje brednie do moderacji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Kliknij na ten link i będziesz wiedzieć kto to jest https://www.researchgate.net/profile/Knut_M_Wittkowski
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przepraszam że przerywam ci życie w matrixie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

jaq mało wiesz, choć każdy ma prawo do swej opinii- jest wolność światopoglądowa. Zaś... o paszporcie jest tu, a przewidziano także WTC i inne zdarzenia w historii

https://www.youtube.com/watch?v=KETOypCb4uc
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bredzić można, owszem. Jest od tego dzial Hydepark. Jednak gdy pierdzieli się głupoty i podpiera swoje fantasmagorie bredniami innych swirów, to już jest nie jest rzeczowa dyskusja. Podobny poziom "wiedzy" fachowców widuję się w komisji Macierewicza. Ale czy należy powielać zachowania świrów ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Chciałbym aby to była fantastyka, ale niestety nie jest.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Każdą twoją tezę można racjonalnie obalić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

To poproszę o ich obalenie. Jakie jest twoje wytłumaczenie dziejących się wydarzeń?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

" To poproszę o ich obalenie." Postaw jakąś z uzasadnieniem, to zobaczysz. Bo jak dotąd to tylko tworzysz fake newsy i podpierasz się "autorytetami " z Facebook Academy .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie masz argumentów. Pewnie jak piszesz swoje posty to machasz rękami z niezadowolenia. Fakty potwierdzają moje przypuszczenia. Medialna blokada, rzeczywista mała ilość ofiar, rujnowanie gospodarki, dążenie do inwigilacji, przymus szczepienia. Scenariusz jest podobny w wielu krajach. A tak na marginesie jak ci się chodzi w kagańcu niewolniku? Wiesz że kiedyś Murzynom takie coś kazano nosić.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Byłeś już na izbie przyjęć zgodnie z radą?
Udaj się tam niezwłocznie. Będziesz dysponował własnym doświadczeniem, a nie tylko fake newsami i przypuszczeniami
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jakie masz rzeczowe argumenty przeciw powyższemu wpisowi? Przeanalizujmy..
- Medialna blokada - jest faktem. M.In. Youtube blokuje filmy niezgodne z "oficjalną linią"
- rzeczywista mała ilość ofiar - jest faktem. Wystarczy porównać ilości zgonów w analogicznym okresie sprzed np. roku
- rujnowanie gospodarki - jest faktem. Rozwijanie tematu jest zbędne
- dążenie do inwigilacji - jest faktem. Aplikacje dla osób w kwarantannie. Procedowany własnie wniosek o przymus używania aplikacji przez kierowców. "Zachęcanie" do płatnosci elektronicznych. Itd...
- przymus szczepienia - jeszcze faktem nie jest. Choć jest zapowiadany, i to wcale nie przez szurów a przez m.in. urzędującego aktualnie ministra zdrowia.

No i? Jakaś rzeczowa dyskusja, czy nadal personalna pyskówka?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Postaw tezy i przedstaw dowody. Na tym polega obrona swoich argumentów. To co piszesz to są jedynie Twoje obserwacje i wnioski z tego co tobie podobni wygaduja i piszą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

- Na yotube blokują wpisy niezgodne z regulaminem. Publikowanie fałszywych tez, mających sprawiać wrażenie popartych naukowo faktów, jest szkodliwe i powinno być usuwane w internetu natychmiast.
- Stosunkowo mała ilość zgonów jest wynikiem ograniczeń w życiu społecznym. Na przykładzie krajów Europy Zachodniej widać, że w naszym kraju bez wprowadzonych obostrzeń problem byłby znacznie bardziej widoczny, a nasza służba zdrowia ległaby w gruzach. Przez izolację zyskaliśmy czas na przygotowanie służby zdrowia, tym samym ograniczyliśmy ilość zakażeń i zgonów. Chwalona przez Ciebie Szwecja jest cztery razy mniej liczna niż Polska i ma dwa razy więcej zakażeń i cztery razy więcej zgonów. Przypominam, że w Polsce mamy najmniejszy w Europie wskaźnik ilości lekarzy na 1000 mieszkańców, który wynosi 2,3. W Szwecji lekarzy jest blisko dwa razy więcej (4,2 lekarzy/1000 mieszkańców).
- Przyhamowanie gospodarki jest ceną, którą obowiązkowo warto i należy zapłacić za życie ludzkie, które jest bezcenne. Rozwijanie tematu jest zbędne.
- inwigilacja jest wprowadzana od dawna, a ochrona przed koronawirusem jest tylko kolejnym argumentem, obok ochrony przed terroryzmem, przeciwdziałaniem przestępstwom itd.
- Wielu ludzi jest za wprowadzeniem przymusowych szczepień. Mam nadzieję, że będzie taka wola większości w społeczeństwie demokratycznym. Osobiście nie widzę żadnych przeciwskazań, a wręcz widzę taką potrzebę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dlatego wnioskuję, bez efektu, do moderatora by zablokował wpisy autora.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Czy udowodniono o ile zmniejszyła się transmisja wirusa przy pełne blokadzie? Niektórzy twierdzą że max 25%. Ile ofiar covid19 zmarło z powodu wirusa a ilu z nich na swoje przewlekłe choroby? Jak spojrzymy na statystyki np. z Włoch to widać wyraźnie że są to zdecydowanie ludzie starzy i chorzy. Duża śmiertelność we Włoszech spowodowana jest dużym odsetkiem ludzi starych i paniką. Czy służba zdrowia zyskała czas na przygotowanie się? Wysoka zaraźliwość nie daję wystarczająco dużo czasu, aby skompletować niezbędny sprzęt. Do tej pory tego nie zrobiono. Inwigilacja wszystkich jest nielegalna wg polskiego prawa. Proszę podać przykład do badania na powszechną zgodę na szczepienie na covid19? Nie słyszałem o nim.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dyskusja z Tobą jest całkowicie bezcelowa, choćby tylko z tego powodu, że życie ludzi starych, na dodatek schorowanych nie ma dla Ciebie żadnej wartości.
Nie czujesz różnicy pomiędzy człowiekiem, a zwierzęciem. Wszystkie Twoje komentarze, to zwykły bełkot zakładający, że dla zaspokojenia głodu bogactwa i beztroskiego życia, człowiek silniejszy może "zjeść" słabszego.
Takiemu postrzeganiu świata mówię stanowcze NIE!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy jest już taka szczepionka ? Nie ma, trudno zatem mówić o obowiązku jej aplikacji. Pytałem się ciebie o twoje tezy, by móc o nich podyskutować. Tezy to nie są pytania. To ty przecież wiesz o czymś więcej, co pozwala ci podważać to, o czym my wiemy. Czekam zatem na te twoje prawdy, a nie pytania. Skąd nagle taka twoja refleksja o inwigilacji ? Może też jesteś ofiarą Semeco ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na świecie codziennie umiera na różne choroby i z głodu wiele ludzi. Będziesz dla nich siedział w domu? A co będzie, jak zabraknie ci kasy w portfelu? Też nadal będziesz takim altruistom?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dla porównania naszej sytuacji z sytuacją w Szwecji
"Miejsc ani sprzętu nam nie brakuje. Dramatycznie za to brakuje personelu i to jest sprawa ogólnopolska. A jak przypadków z ciężkim przebiegiem choroby będzie więcej, to zaraz nastąpi katastrofa. Trzeba natychmiast zacząć działać w tym zakresie" ostrzega prof. Krzysztof Simon, ordynator szpitala zakaźnego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu
Polska jest na 23 miejscu wśród 27 państw europejskich pod względem liczby wykonanych testów i na dodatek Sejm odrzucił poprawkę Senatu odnośnie cotygodniowego testowania całego personelu medycznego.
Powtórzę: "A jak przypadków z ciężkim przebiegiem choroby będzie więcej, to zaraz nastąpi katastrofa"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mnóstwo ludzi ginie w wypadkach samochodowych, zlikwidujmy zatem ruch drogowy.
"Pewna niedogodność" jest ceną, którą obowiązkowo warto i należy zapłacić za życie ludzkie, które jest bezcenne ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Są inne metody dla zminimalizowania ilości wypadków drogowych, a w szczególności ich śmiertelnych skutków. Poszkodowani w wypadkach są leczeni bez względu na wiek i choroby współistniejące. Zapewniam Cię, że jeżeli ilość wypadków drogowych zagrażałaby paraliżem służby zdrowia, to ruch samochodowy byłby znacznie ograniczony, a być może na niektórych odcinkach całkowicie zablokowany.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie popadaj z jednej skrajności w drugą. Na razie nikt z głodu w Polsce nie umiera i nie będzie umierał. Co prawda, niektórzy okropnie straszą nas, że zamiast szynki będziemy mieli na stołach salceson :)
Na razie wszyscy musimy czasowo zrezygnować np. z uczestnictwa w imprezach kulturalno-sportowych, a bogatsza część społeczeństwa np. z wyjazdów do ciepłych krajów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawy argument. Skoro szpitale przy zmniejszonym ruchu ledwo dają sobie radę z pacjentami, to co będzie, jak będą przyjmować tych wszystkich, którym zabiegi wstrzymano? Czy też będą "bohaterami"? Wg mnie lekarze zamiast mówić jak jest mają pozamykane buzie i każą siebie nazywać bohaterami. Przez ich bierność w informowaniu ludzi kraj popada w ruinę, bo na pewno wiedzą o co tak naprawdę chodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przeczytaj spokojnie ze zrozumieniem wypowiedź ordynatora i dowiesz się co będzie w przypadku gwałtownego wzrostu ilości pacjentów w szpitalach. Będzie katastrofa, bo lekarzy mamy za mało. Zbyt mała ilość personelu medycznego nie jest tylko skutkiem koronawirusa. To bolączka trapiąca naszą służbę zdrowia od wielu, wielu lat. Koronawirus jedynie bardziej obnażył niewydolność naszej służby zdrowia. Z tego względu ważne są wszelkie działania ograniczające nowe zachorowania na Covid-19.
Czy to tak trudno zrozumieć?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście z rezerwą podchodzę do przepowiedni, ponieważ ktoś kto żył 200 lat temu raczej nie przewidzi współczesnych wydarzeń. To tak jak z Nostradamusem. Część jego przepowiedni można dosyć luźno interpretować i naciągać do czasów współczesnych. Wg mnie nikt nie zna przyszłości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

" Wg mnie nikt nie zna przyszłości. " Nareszcie. Uffff. Doczekałem się tezy. Długo zajęło ci jej wyartykułowanie. Brawo. Zrób następny krok i odkryj jeszcze coś o podobnym ciężarze gatunkowym. Chociaż porównanie choroby zakaźnej do wypadku drogowego, plasuje się blisko tej tezy o przyszłości. Doprawdy, jeżeli tak doskwierają ci ograniczenia jakie znosimy, z mniejszym lub większym trudem, albo brakuje ci kasy bo twoja branża stanęła, zatrudnij się na umowę w DPSie. Będziesz miał się czym wykazać, zobaczysz strach i śmierć. Może nabierzesz rozumu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dla tych co myślą, że mamy do czynienia tylko z problemem medycznym zapraszam do obejrzenia rozmowy z dr Shiva Ayyadurai. Mówi o tym jak fałszowane są badania naukowe, kto je sponsoruje i kim są osoby w rządzie USA odpowiedzialne za promowanie powszechnej kwarantanny i szczepionek. Niestety materiał mam tylko po angielsku. Pod tym linkiem więcej informacji na temat samego autora https://vashiva.com/category/fighter. Dorobek naukowy https://scholar.google.com/citations?user=9FuNyPgAAAAJ&hl=en.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Próby dyskusji z i**otą skazane są na porażkę. Wobec "siły " przytłaczających argumentów autora "świat zwariował", skłonny jestem przyznać rację w odniesieniu jedynie do jego osoby, a nie świata. Czekam jeszcze na objawienia o fałszu lądowania na Księżycu, mistyfikacji zabójstwa Kennedyego, WTC wysadziło CIA, a do Pentagonu wleciał gołąb.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Widzisz, twoim argumentem jest nazywanie mnie i**otą a nie merytoryczna odpowiedź na załączone materiały. Gdybyś zapoznał się z nim to byś wiedział, że cała "pandemia" jest dla ciebie i twojej rodziny bardzo groźna. Nie bez kozery rząd mówi, że po pandemii nic nie będzie takie jak przedtem. To nie były słowa puszczane na wiatr. Ja gram w twojej drużynie, ponieważ ostrzegam przed tym co nas czeka. Jesteś po prostu pożytecznym głupkiem i tyle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie widzisz jego "pożyteczność"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W bezrefleksyjnym przyjmowaniu tego co jest podawane w TV.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To świadczy o głupocie, ale nadal nie widzę tam pożyteczności ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oświeć mnie wreszcie kmiocie, wklejasz jedynie linki z bełkotem. Wysil się na odwagę i postaw tezę, nie tylko tą o wiedzy o przyszłości. W czym masz problem, by napisać o co ci chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy w Hiszpanii ludzie umierali na niby?
Dla przypomnienia z okazji zdejmowania ograniczeń
https://forsal.pl/swiat/aktualnosci/artykuly/1463988,koronawirus-w-hiszpanii-dramatyczna-sytuacja-hiszpanskiej-sluzby-zdrowia.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Według Świat zwariował, to globalna epidemia covid 19 nie istnieje. Nic się nie dzieje nowego, ludzie umierali zawsze. Raz twierdzi że epidemii nie ma, inny razem że ją przepowiedziano już kilka lat temu, a wszystkim kręci Bill Gates który siłą zmusi nas do jej aplikacji. Rządy odbierają nam wolność bo każą nam nosić maseczki i siedzieć w izolacji. Według niego szczepionki to same zło. Mnie zarzuca że bezgranicznie wierzę w przekaz medialny, a jednocześnie wkleja linki do materiałów "ekspertów Macierewicza". Gość ma sieczkę zamiast mózgu, i z sobie tylko znanych powodów szuka podobnych sobie rozumem naiwnych kontestatorów rzeczywistości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Masz rację. Epidemia jest i dlatego musisz mieć specjalną aplikację, która może ciebie w każdej chwili wysłać do domowego aresztu. Potem wstrzykną ci szczepionkę z takim g*wnem, że będziesz po tym bardziej chory niż byłeś wcześniej. Za kolejny rok lub dłużej znów ogłoszą jakąś pandemię i znowu grzecznie nastawiasz d*psko do szczepionki. Jak nie, to twój telefon ci to przypomni. I tak krok po kroku będziesz powoli zabijany. Ty i twoi bliscy. Ot i cała historia. Dobranoc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sars-cov2 to broń biologiczna. Jest to zmodyfikowany wirus, który bez tej zmiany nie zaraża człowieka. Jest on groźny dla ludzi starych i przewlekle chorych. Ludzi już nie produktywnych, a więc gotowych do depopulacji. No ale dla wielu jest to tylko Troy spiskowa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie! W Twoim przypadku, to nie teoria spiskowa. To są objawy groźnej choroby psychicznej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak obniżyć odporność organizmu: nie wychodzić z domu, brak ruchu, stresować się, zażywać suplementy diety w dużych dawkach, źle się odżywiać, zasłaniać usta i nos przez wiele godzin, zwlaszcza podczas wysiłku fizycznego. Kto kazał nam tak postępować?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

ONikt nie każe tak postępować. Chyba tylko w Twojej chorej wyobraźni uroiły się takie wymagania. W nadmiarze szkodzi praktycznie wszystko, dlatego należy postępować z rozsądkiem. Jeżdżę na rowerze i nie mam problemów z oddychaniem ani z zachowaniem wymogu zasłonięcia ust i nosa. Zapewniam, że jak się chce, to wszystko można. Mam inną maseczkę na rower i inną do sklepu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Koronawirus

Tak sie zastanawiam skoro juz na 1000% wiadomo ze zabraknie nam maseczek i rekawic... (4 odpowiedzi)

..jednorazowych. To wielkim nieporozumieniem i mega marnotrawstwem jest je wyrzucac. Sa wtedy...

10:00-12:00 w sklepach tylko dla 60plus..:/ (9 odpowiedzi)

Jak się podobają nowe obostrzenia...?

Epidemia covid19 to międzynarodowe oszustwo (11 odpowiedzi)

Ludzie, otwórzcie oczy. W internecie sporo jest na ten temat materiałów. To spisek wielu...

do góry