Widok

Dziewczyna potrzebna!!!!

POSZUKUJE NIEGŁUPIEJ NIEBIESKOOKIEJ BLONDYNKI KTÓRA (JAK SKOŃCZE STUDIA) URODZI MI DZIECI , NIE POGNIEWAM SIĘ JAK BĘDZIE W MOIM WIEKU ALBO MŁODSZA (JA MAM PRAWIE 21) SPOTKANIA PRZED REPRODUKCJĄ MILE WIDZIANE (MOŻEMY POŁAZIĆ NA IMPREZY, DO KINA, NA ROZRUBY ITP. ITD. )P.S POZDRAWIAM WSZYSTKIE NIEBIESKOOKIE BLONDYNKI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co ty masz do zaoferowania oprócz rozrywek kulturalnych. Jak tam twoja taśma produkcyjna.Ciekawa jestem czy któraś poleci na takiego tyrana i będzie mu rodzić,prać,gotować i przynosić kapcie w zebach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O kapciach w zebach mowy nie bylo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...to chyba oczywiste!

Zigi jak sobie wybrazasz normalny zwiazek bez kapci w zebach Twojej wybranki.




hehehe;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wcale nie szukam kobitki która przynosiła by mi kapcie i w dodatku nie jestem tyranem, jestem bardzo ugodowym człowiekiem. Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niezle.....:))) ja spelniam wymagania-co do wygladu !!! Ale Twoje podejście do dziewczyn, ktore objawia sie w tej dosc prymitywnej "ofercie matrymonialnej"...od razu odrzuca....nie wiem czy znajdzie sie dla Ciebie jakas naiwna blondwłosa księżniczka...nawet jesli mowimy o blondynkach z kawału!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przed zamieszczeniem posta pomyślałem sobie że udział w takim forum biorą ludzie bezjajeczni, hehe nie myliłem się-czy tak trudno odpisać coś wesołego? ,trzeba od razu kogoś oskarżać? , Brak wam ikry, tobie też Niebieskooka , Pozdrawiam i proszę nie trudźcie się już i nie odpowiadajcie bo nie mam ochoty tego czytać (hyba że znajdzie się ktoś bardziej wesoły-mój mail jest podany)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten tekst jest nieodpowiadalny, Mihoo. Wrrr ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O rany jouzek, troszkę poczucia humoru, fakt zapomniałem dodać że dziewczyna z którą chce się spotykać ma troszkę tego poczucia mieć!!
sorki , gdybym wiedział że odezwy będą od samych sflustrowanych to w życiu tego posta bym nie zamieszczał. NADAL POZDRAWIAM NIEBIESKOOKIE BLONDYNKI (TYLKO TYM RAZEM TE Z POCZUCIEM CHUMORU)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dosc ze sfrustrowane to pewnie jeszcze pasztetowe!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zigi lokalnym Eminemem, hehe ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)))))) a skad wiesz, ze ja tez sobie nie zartowalam:)))) chcialam w ten sposob zobaczyc, jak reagujesz na krytyke, tak szczerze, to nie wierzylam, ze ktos kto naprawde szukalby dziewczyny, bylby w stanie napisac cos takiego!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
michoo chumor to ma kazda jak ma muchy w nosie ;-) a humor jest poszukiwany i w cenie ..;-) pozdrawiam wszytkie "bladynki " biorace udzial w tej dyskusji - czemu tyle jest idiotek??? ja chce nosic kapcie tylko nie mam komu:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
michoo chumor to ma kazda jak ma muchy w nosie ;-) a humor jest poszukiwany i w cenie ..;-) pozdrawiam wszytkie "bladynki " biorace udzial w tej dyskusji :)
ps. ja chce nosic kapcie tylko nie mam komu:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie że to forum istnieje, wiem przynajmniej że dresiarze umieją obsługiwać komputer:D
pozdrawiam wszystkie inteligentne blondynki:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może ktoś pozdrowi zielonooką szatynkę??
Kapci w zębach nie chcę nosić, bo to źle na zgryz robi, facetowi, który dziś ma 21 lat dzieci nie urodzę, humor mi dopisuje, ale nie zawsze, bo nie jestem perfekcyjna
A jak wysyłasz Michoo na tym forum takie propozycje, to może wcześniej trochę poczytasz, jacy ludzie tu bywają
pozdrawiam zielonookie szatynki, niebieskookie blondynki, czarnookie brunetki i innych:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

do góry