Widok

Dziwnie przewidziana epidemia

Wstęp do technokracji

Raport: Planowanie UE w zakresie "paszportu szczepień"
od 2018 r.
"Plan działania w zakresie szczepień" nakreśla trzyletni plan zwiększenia "zaufania do szczepień" i rozwoju "elektronicznego śledzenia".

Ze sprawozdania opublikowanego przez Komisję Europejską pod koniec 2019 r. wynika, że UE starała się zwiększyć zakres i moc programów szczepień już na długo przed obecną "pandemią".

Punktem końcowym planu działania jest między innymi wprowadzenie "wspólnej karty/paszportu szczepień" dla wszystkich obywateli UE.

Wniosek ten zostanie przedstawiony Komisji w 2022 r., a "studium wykonalności" ma trwać od 2019 r. do 2021 r. (co oznacza, że obecnie jest to mniej więcej połowa drogi).

Pragnę podkreslić tę kwestię: "Plan działania dotyczący szczepień" nie jest improwizowaną odpowiedzią na pandemię Covid19 , ale raczej planem bieżącym, którego korzenie sięgają 2018 r., kiedy to UE opublikowała badanie dotyczące stosunku społeczeństwa do szczepionek zatytułowane "2018 State of Vaccine Confidence".

Na podstawie tych badań UE zleciła następnie sporządzenie sprawozdania technicznego zatytułowanego "Opracowanie i wdrożenie systemu informacji o szczepieniach", dotyczącego między innymi wiarygodności systemu monitorowania szczepień w całej UE.

W trzecim kwartale 2019 r. wszystkie te raporty zostały połączone w najnowszą wersję "Planu działania w zakresie szczepień", długoterminowego planu polityki mającej na celu szerzenie "świadomości i zrozumienia" w zakresie szczepień, przy jednoczesnym przeciwdziałaniu "mitom dotyczącym szczepień" i zwalczaniu "wahań w zakresie szczepień".

Możesz przeczytać cały raport (jest w odnośnikach), ale poniżej znajdują się niektóre z najważniejszych punktów :

- "Zbadanie możliwości opracowania wspólnego paszportu/karty szczepień dla obywateli UE".
-"Opracowanie wytycznych UE dotyczących ustanowienia kompleksowych elektronicznych systemów informacyjnych w zakresie szczepień ochronnych w celu skutecznego monitorowania programów szczepień".
-"pokonać prawne i techniczne bariery utrudniające interoperacyjność krajowych systemów informacyjnych w zakresie szczepień".

12 września 2019 roku, podczas wspólnego "Światowego Szczytu Szczepień" UE i WHO, ogłosili "10 działań na rzecz szczepień dla wszystkich", które obejmują wiele z tych samych obszarów.

Miesiąc później, w październiku 2019 roku, odbyło się wydarzenie 201.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Event 201 był symulowanym ćwiczeniem pandemicznym koncentrującym się na nowatorskim koronaawirusie zoonotycznym pochodzącym od nietoperzy. Zostało ono sponsorowane przez Johns Hopkins Center for Health Security, Światowe Forum Ekonomiczne oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Efektem symulacji było siedem kluczowych sugestii.

W listopadzie 2019 roku sugestie te zostały opublikowane jako "wezwanie do działania".

Miesiąc później Chiny zgłosiły pierwsze przypadki Covid19.

Żeby to było jasne (i aby uniknąć wszelkich argumentów poniżej linii): nie chodzi tu o szczepionki, ich skuteczność, bezpieczeństwo lub jego brak.

Chodzi o to, że proponowane środki zaradcze COVID, które zostały przedstawione opinii publicznej jako środki nadzwyczajne wymyślone w locie przez panikujące instytucje, w rzeczywistości istniały już przed pojawieniem się choroby.

Chcieli już wcześniej monitorować twoje dane dotyczące szczepień i powiązać je z paszportem, wprowadzić obowiązkowe szczepienia i ograniczyć dezinformację. Po prostu nie mieli jeszcze powodu.

To była sytuacja, która wymagała kryzysu i, na szczęście, dostała go.

Dokładny stosunek zamiaru do zdarzenia nigdy nie będzie znany. W tym momencie wiemy, że Sars-Cov-2 nie jest niczym innym, jak wcześniej zapowiedzanym zagrożeniem, sami się do tego przyznają.

Wiemy też, że nadal podsycają strach.

A dzięki takim dokumentom, może teraz zaczniemy rozumieć dlaczego.

za Kit Knightly żródło: https://off-guardian.org/2020/05/22/report-eu-planning-vaccination-passport-since-2018/

odnośniki:
https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vaccination/docs/2018_vaccine_confidence_en.pdf
https://www.ecdc.europa.eu/sites/portal/files/documents/designing-implementing-immunisation-information-system_0.pdf
https://off-guardian.org/wp-content/medialibrary/2019-2022_roadmap_en-1.pdf?x48429
https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vaccination/docs/10actions_en.pdf
https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/about
https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/recommendations.html
https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/event201-resources/200117-PublicPrivatePandemicCalltoAction.pdf
https://swprs.org/studies-on-covid-19-lethality
https://off-guardian.org/2020/05/15/watch-uk-chief-medic-confirms-again-covid19-harmless-to-vast-majority/

#WstępDoTechnokracji
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

znowu nudą zawiało :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ok. Zapodam nowe ciekawe tematy.
1. Jak przerobić setki bezużytecznych maseczek na majtki?
2. Czy moje dziecko może dotykać zabawki w przedszkolu? Jeżeli tak to czy musi nosić rękawiczki.
3. Jak długo będę czekała na wejście do sklepu, jeżeli moja aplikacja "szukanie zakażonych" się zawiesi?
4. Czy podczas zakazu wychodzenia będę musiał złożyć wniosek o pozwolenie na wyjście do Biedronki?
.....
pisać dalej. Takie pytania będą zadawać na tym forum, jeżeli się nie ogarniemy i nie skończymy z tą pseudopandemią i jej twórcami.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

"...jeżeli się nie ogarniemy i nie skończymy z tą pseudopandemią i jej twórcami."

Co takiego Ty robisz w celu "ogarnięcia się i skończenia z tą pandemią"? Wszystko wskazuje na to że jedynie piszesz na forum i nawołujesz do nie wiadomo czego. Zakładam że (być może jako jedyny) wierzysz w to co piszesz. Skoro tak to jakie działania proponujesz w celu naprawy sytuacji? No samo pisanie tutaj nie wystarczy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Naprawa sytuacji polega na obywatelskim nieposłuszeństwie, ignorowane szkodliwych przepisów, wywieranie za pomocą masowych protestów nacisków na władze w celu jej zmiany. Przypomnę że rządzą nami kryminaliści, którzy wielokrotnie złamali konstytucję. Mam żal do sędziów i lekarzy, że nie mają jaj. Przypomnę, że wprowadzanie obostrzeniami dotyczą dosłownie każdego zwykłego obywatela, więc nie mamy wyjścia. Albo będziesz świnką w laboratorium, albo wilkiem w lesie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

A jak nadal nie wierzysz obejrzyj ten materiał. Brawo dla jego twórcy. https://m.youtube.com/watch?v=viIMEVLxt5c&feature=youtu.be
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

"Naprawa sytuacji polega na obywatelskim nieposłuszeństwie, ignorowane szkodliwych przepisów, wywieranie za pomocą masowych protestów nacisków na władze w celu jej zmiany."

Gdzie w takim razie te masowe protesty?
Serio sądzisz że nie nosząc maseczki w ramach "obywatelskiego nieposłuszeństwa" cokolwiek zmienisz? Że nie wspomnę o tym że głoszone przez Ciebie poglądy nie znajdują tu rzeszy zwolenników.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Noszenie maseczki to w rzeczywistości martwy przepis. Praktycznie jest bardzo duża dowolność w tym zakresie i ja nie widzę żadnego problemu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mimo, że obowiązek noszenia maseczek określony w rozporządzeniu jest mało precyzyjny, to popieram go w całości. Wyjątki sprawiają, że praktycznie wszyscy, którzy mają problem z oddychaniem są zwolnieni z zakrywania ust i nosa (zaświadczenia lekarskie nie są wymagane). Jest jednak zdecydowana większość społeczeństwa, która czuje się bardziej komfortowo w otoczeniu ludzi w maseczkach. I niech tak zostanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maseczki po 20 minutach są szkodliwe. Nie chronią przed wirusem. Aktywują własne. Mają sprawić abyś był chory. Maseczki noszą psy i niewolnicy. Mają ciebie poniżyć i zmęczyć psychicznie. Dzięki temu szybciej zgodzisz się na szczepienie. Na grypę szczepi się 4% ludzi w Polsce a śmiertelność wynosi tyle samo co na covid19, czyli około 0,12%.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rozpowszechniasz nieprawdziwe informacje, które mogą szkodzić zdrowiu wielu osób. Twoje wpisy powinny znaleźć właściwą reakcję, na początek że strony moderatora.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Uświadamiam że jesteśmy ofiarami międzynarodowego oszustwa, które ma zaszkodzić naszemu zdrowiu i odebrać swobody obywatelskie. W PRLu robiło się to za pomocą gazetek, teraz służy do tego internet. Ze względu na technologię inwigilacji obecne zagrożenie jest znaczny większe od ograniczeń z PRL.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Naprawa sytuacji polega na obywatelskim nieposłuszeństwie, ignorowane szkodliwych przepisów", czyli.
1. Uczniowie w ramach nieposłuszeństwa mają iść do szkoły, a może nawet niech napiszą sobie w przyszłym tygodniu maturę, samodzielnie sprawdzą a następnie wypiszą sobie świadectwa.
2. W niedzielę wierni mają zignorować kościelnego, ewentualnie wyważyć zamknięte drzwi i tłumnie uczestniczyć we Mszy Św.. Gdyby ksiądz protestował, to w ramach nieposłuszeństwa niech ktoś z wiernych samodzielnie odprawi nabożeństwo.
3. Chorzy mają tłumnie odwiedzać przychodnie. Gdyby lekarze nie zrozumieli Twojego apelu, niech każdy sam się zbada, wypisze sobie receptę, a w razie potrzeby niech sobie wypisze skierowanie do szpitala. Oczywiście wszystko tłumnie i w przychodni.
4. W restauracji miejsca przy stolikach należy zajmować sukcesywnie, tak aby nie było żadnego wolnego miejsca przy stoliku. Gdyby kelner odmówił obsłużenia, trzeba mieć ze sobą swoje kanapki i termos z herbatą.
5. Z komunikacji miejskiej korzystać tylko wówczas, jeżeli środki komunikacji są przepełnione. Zajmowanie miejsca w pustym tramwaju świadczy o posłuszeństwie, więc stanowczo nie wchodzić do takiego pojazdu.
Czy o to chodzi? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Krzyż: podczas gdy ja od początku zwracałem uwagę na forum na tego typka, Ty stawałeś w jego obronie. Zgłaszajmy więc jego wpisy do moderacji, bo to co on tutaj robi to nie jest dyskusja. To jest rozpowszechnianie bzdur i prowokowanie do niebezpiecznych zachowań. Jest on elementem celowej, zorganizowanej dezinformacji. Świadczy o tym skala tych działań nie tylko na tym portalu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Już doniosłeś? Czy teraz czujesz się bezpiecznie? Popraw maseczkę bo ci spada. Jeszcze mandat dostaniesz lub jakąś kwarantannę. A jak Ziobro przeforsuje to ci wszystko zabiorą, a ty będziesz bez pieniedzy na prawnika w pisowskim sądzili się bronił. Tak panie oburzony. Tak będzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

"To jest rozpowszechnianie bzdur i prowokowanie do niebezpiecznych zachowań. Jest on elementem celowej, zorganizowanej dezinformacji."

Zupełnie to samo tylko w nieco innej tematyce robi twój starszy stopniem kolega skajajwaj i jakoś nie protestujesz.

"Krzyż: podczas gdy ja od początku zwracałem uwagę na forum na tego typka, Ty stawałeś w jego obronie."

Moi? Chyba mnie z kimś mylisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Koronawirus

Koronka - fakty i mity ;) (21 odpowiedzi)

Czy pandemia jest prawdziwa. Tak. Kto twierdzi inaczej najzwyczajniej w świecie nie uważał w...

Czy zgodzić sie na wyjazd do Szwecji? Doradzcie (9 odpowiedzi)

Córka ( 18!lat)ma mieć praktyki ( technikum hotelarskie) miała jechać do Irlandii. Niestety z/w...

Film z 2014 roku o szczepionce i obecnie wytworzonej epidemii (3 odpowiedzi)

Polecam obejrzeć to wideo. Pochodzi ono z 2014 i opisuje jak przekonać do szczepionek, które...

do góry