Wiele opinii tutaj na forum odnosi się do sławnego już chyba p.Tomka.
Owszem, dziwny z niego gość. Niektórych naprawdę może drażnić i irytować, szczególnie że nie odnosi się z szacunkiem do osób, w tym kobiet, niewiele młodszych od niego. Zwroty na "Ty", często pełne arogancji, ignorancji, a nawet i wyczuwanego czasem chamstwa może naprawdę podnieść ciśnienie. Nie da się ukryć , że p. Tomek jest pewny siebie, może odpowiednie słowo to bufon, pyszałek, cwaniak? Niewątpliwie jest specyficzną osobą o ciężkim charakterze. Mój sposób to po prostu pogawędka również ociekająca z mojej strony ironią i sarkazmem (którą nie jestem pewna, ale chyba p.Tomek nie wyczuwa ; ) ) Panu Tomkowi chyba to się podoba , bo ani razu nie usłyszałam w swoją stronę kąśliwego komentarza!
Ogólnie osobom wrażliwym i czułym na tego typu zachowania stanowczo odradzam kontakt z p. Tomkiem.
Natomiast same zajęcia z aqua - fitnessu i - aerobicu godne polecenia.
Zastanawiam się tylko czemu Pani Dobroczek nie prowadzi już zajęć na Polibudzie. ? Dziewczyny w jej zastępstwie oczywiście radzą sobie równie świetnie!Odstraszać może tylko cena - ponad 80 zł za 4 zajęcia które trwają po 40 min...