Specjalista chirurgii ogólnej

Chirurdzy

Gdynia, pl. Kaszubski 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
atmosfera pośpiechu wątek zamknięty Nie jestem do końca zadowolona. Nie dowiedziałam się wszystkiego o mojej...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 października 2018

Chirurgiczne usuniecie zmiany skornej wątek zamknięty Dr Bednarczyk jest niezwykle przyjazna, ciepla i zorganizowana osoba. Zabieg...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

opinia wątek zamknięty Bardzo dokładna, wszystko tłumaczy, ogromna wiedza, godna polecenia.
~pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Przesympatyczna profesjonalistka :) wątek zamknięty Witam. Mialam duza przepukline pepkowa i konieczne bylo wstawienie siatki...
~Wdzieczna pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2014

Lekarz z powołania wątek zamknięty Dowiedziałam się w sierpniu, że mam przepuklinę. Wrzuciłam hasło w internecie...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

Operacja żylaków kończyny dolnej wątek zamknięty Przesyłam serdeczne podziękowania pani dr. Elżbiecie Bednarczyk za wykonaną...
~Leszek Malinowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

GORĄCO POLECAM !!! wątek zamknięty Witam serdecznie. Do Pani Doktor Bednarczyk trafiłem poprzez polecenie. I to...
~Paweł Wiśniewski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 listopada 2013

Operacja przepukliny pachwinowej wątek zamknięty Szukając doświadczonego lekarza chirurga trafiłem na stronę internetową Pani...
~wdzięczny pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

Wspaniała lekarz :) wątek zamknięty Świetny lekarz, w styczniu miałam operacje usunięcia woreczka żółciowego,...
~Karolina K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Pełen Profesjonalizm-POLECAM wątek zamknięty Do Dr Bednarczyk trafiłem po nieudanym zabiegu usunięcia szpetnego tłuszczaka...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

Super lekarz. wątek zamknięty Dziękuję Pani doktor za leczenie i zaangażowanie. Uważna, wrażliwa i bardzo...
~P. Szczepańska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Najlepszy chirurg w Polsce wątek zamknięty Szczerze polecam!!! Pani Dr Elżbieta Bednarczyk jest wyjątkowym chirurgiem....
~Leszek Kozak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2012

Operacja przepukliny brzusznej nawrotowej wątek zamknięty W dniu17-09-2002 r przeszedłem operację ratującą mi życie,brzuch mój był...
~Wdzięczny pacjet Ryszard.G.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Najlepsza Pani Doktor wątek zamknięty Pani doktor Elżbieta Bednarczyk przeprowadziła u mnie zabieg usunięcia...
~Małgorzata Słomska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Polecam! wątek zamknięty Dziekuje Pani doktor za leczenie i i zaangażowanie, potwierdzam opinie mojej...
~MS
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 stycznia 2012

SUPRE LEKARZ wątek zamknięty CHCIALABYM PODZIEKOWAC ZE TRAFILAM DO TAK DOBREJ DOKTOR KTORA JEST SWIETNYM...
~KASIA SZALEWSKA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

POLECAM wątek zamknięty Pani Doktor Elżbieta Bednarczyk jest osobą której można w pełni polecić innym...
~Państwo Dobbek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry