Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - ocena Byłam na konsultacji u dr Ewy Nowak, wizyta przebiegła w bardzo miłej...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 października 2023

Pacjentka z Gdańska - opinia wątek zamknięty Polecam Pani Doktor Ewę Nowak za profesjonalne podejście do pacjenta i miłą...
~Pacjentka z Gdańska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Pacjentka z Gdańska - opinia wątek zamknięty Na pierwszej wizycie Pani doktor zrobiła na mnie ogromne wrażenie...
~Pacjentka z Gdańska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2020

Polecam dr Ewę Nowak wątek zamknięty Leczę się w gabinecie dr Ewy już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Jest...
~Marzena Z.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2018

Polecam dr E. Nowak - doświadczenie w Invisalign wątek zamknięty Pani Doktor zakładała mi aparat Invisalign. Pełen profesjonalizm i...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Polecam nowoczesne leczenie metodą Invisalign wątek zamknięty Pani Doktor zaproponowała mi leczenie mojej wady zgryzu metodą Invisalign, na...
~Aleksandra
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Pani Doktor godna zaufania - pełen profesjonalizm wątek zamknięty Byłam tylko na wizycie kontrolnej. Dr Ewa Nowak zrobiła na mnie bardzo dobre...
~Hanna S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

Jstem super zadowolona z metody Invisalign :) wątek zamknięty Wszystkie wizyty mijały w bardzo przyjemnej atmosferze. Wszelkie działania...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 listopada 2018

Dziękuję za wyleczenie mnie z najwiekszego kompleksu :) wątek zamknięty Dzięki Pani Doktor Ewie Nowak mogę cieszyć się pięknymi, idealnie równymi...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

Dziękuję i polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i sympatyczna obsługa.
~jolan13
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

INVISALIGN - nowa metoda - polecam wątek zamknięty To ważne, by pacjent czuł się bezpiecznie... chodzę na wizyty kontrolne z...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Super specjalista! wątek zamknięty Dlaczego daję Pani doktor 6 punktów? Bo to znakomity Lekarz, ciepła i miła...
~Galaktyka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Ortodonta z powołania wątek zamknięty Super specjalista i przemiła kobieta.Dzięki Pani doktor moje dzieci mają...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Badzo dobry Ortodonta wątek zamknięty Przesympatyczna Pani Doktor i jej Asystentka! Rewelacyjne podejście do...
~Mama małego pacjenta :)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Fantastyczne podejście do pacjenta dużego i małego. wątek zamknięty Dr Ewa Nowak - ortodonta najwyższej klasy. Fantastyczne podejście do pacjenta...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

Bardzo polecam Dr Ewę Nowak wątek zamknięty Byłam już w trzech gabinetach i dopiero tutaj trafiłam na Panią Doktor, która...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Wdzięczna pacjentka wątek zamknięty Wspaniała i profesjonalna Pani Doktor. Bardzo miła i profesjonalna obsługa....
~Irena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Najlepszy Ortodonta wątek zamknięty Chodziłam do Pani Doktor z córką. Leczenie na NFZ. Super podejście motywujące...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Gabinet godny polecenia wątek zamknięty Właśnie zakończyłam leczenie ortodontyczne u Pani Doktor. Na początku...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry