Widok

E papieros

Po ciężkim tygodniu pracy postanowiłam się zrelaksować i pośmiać w kinie. Wybraliśmy wraz z synem film" Dyktator".Na moje nieszczęście trzeba było poczekać na rozpoczęcie filmu ok.1 godz.Podeszłam więc do kawiarenki znajdującej się na terenie Multikina i kupiłam sobie kawę,
wyciągnęłam e-papierosa i zaczęło się..........
Oczom i uszom nie wierzyłam !!!!!!!!!!!!!!
Facet z obsługi Multikina zbliżając się do mnie wykrzykiwał ,że tu nie wolno palić.
Rozejrzałam się do okoła ,ale nigdzie nie widziałam plakietki z zakazem palenia e papierosa.
Poprosiłam o regulamin,gdyż w tygodniu nie mam czasu na studiowanie zakazów Multikina . Pan odżekł , że w czasie gdy pójdzie po regulamin,nie wolno mi użyć tego papierosa.W przeciwnym razie wezwie ochronę.
Po krótkiej rozmowie z kierownikiem zmiany postanowiłam nie ciągnąć dalej tej rozmowy.W moim e papierosie miałam olejek o zerowej zawartości tytoniu i o co tyle chałasu?
Przykro mi się jednak zrobiło jak obok mnie wchodził facet na salę kinową z piwem i nikt mu nie zwrócił uwagi.:[
Moja ocena
Multikino Gdańsk kategoria: Kina
obsługa: 1
 
repertuar: 3
 
nowości: 3
 
komfort: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie wolno to nie wolno proste. zaloze sie ze w regulaminie nie ma nigdzie napisane ze nie mozna przychodzic z gransatem odlamkowym a jednak ludzie tego nie wolno. ale nie swieta krowa i e papieroskiem trzeba poszpanowac
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Widać, że słoma z butów wali na kilometr. Przykro to pisać, ale niestety taka jest prawda... W miejscach tego typu obowiązuje ZAKAZ PALENIA- nie zakaz palenia tytoniu. To po pierwsze. Po drugie natomiast: Od bardzo dawna w Multikinie można kupić piwo w barach kinowych przed seansem i wnieść normalnie na salę. Pierwszy raz w kinie? Proszę się nie unosić...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Bez przesady. Przeciez ten E-papieros nie ma ZADNYCH zwiazkow PALONYCH to czysta para wodna. Para wodna, ktora nota bene wydziela sie z ich automatow do robienia kawy..Ty tam DD to PALISZ ale GLUPA a tego tez przeciez wg ciebie nie wolno. Bzdura i tyle. Nie rozumiem o co tyle szumu to kino zrobilo, ze alkohol to zrozumiem bo smrod z ust pijacych jest nie do zniesienia. Osobiscie, pale tradycyjne fajki niz E-papierosy ale cenowo w skali m-ca wcale nie odbiegaja od tych normalnych PALONYCH tytoniowych. Wiec jaka sloma koles, pierdy gadasz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry