Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - ocena nowy temat Dramat, umowa podpisana w styczniu, mamy wrzesień i nic sie nie dzieje....
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 9 września 2024

Piotr - opinia wątek zamknięty Sprawny montaż, bardzo dobra komunikacja
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2021

Mateusz - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta. Instalacja założona zgodnie z terminem.
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 lipca 2020

Gniewko - opinia wątek zamknięty Szybko tanio i fachowa obsluga
~Gniewko
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2020

Dominika Borecka - opinia wątek zamknięty Profesjonaliści od A do Z. Polecam!!!
~Dominika Borecka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Grzegorz Łazarczy - opinia wątek zamknięty Wykonanie instalacji na wysokim poziomie, projekt, cena i obsługa super .
~Grzegorz Łazarczy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2020

M - opinia wątek zamknięty Polecam. Miła i profesjonalna obsługa, wszystko działa jak powinno ;)
~M
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Firma przedstawiła mi profesjonalną ofertę na instalację fotowoltaiczną. W...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Zadzwoniłem i przez telefon została mi przedstawiona oferta, tego samego dnia...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lutego 2020

Stanisław - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z szybkości realizacji oraz z jakości produktów. W...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 stycznia 2020

Ryszard - opinia wątek zamknięty Polecam. Profesjonalna obsługa praktycznie 24h na dobę. Bardzo szybki montaż...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 stycznia 2020

Oświetlenie LED wątek zamknięty Zakupiłem ostatnio oświetlenie LED u nich. Dostałem towar zgodny z...
~Jarek K.
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2016

Najlepsze ceny w trójmiescie wątek zamknięty Obsługa profesjonalna, bardzo szybko dostaliśmy potrzebne nam produkty, oraz...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Fajni ludzie oraz profesjonalne produkty wątek zamknięty Spośród kilku firm , pan Rafał jako jedyny poświecił mi więcej na szukanie...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Super chłopaki polecam LED-y od nich wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, towar mi dowieźli tam gdzie chciałem bez dodatkowych...
~Janusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

polecam wątek zamknięty Bardzo sympatyczni ludzi tam pracują, jak nie wiedziałem jakie wybrać...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2016

bardzo profesjonalny wątek zamknięty Wybór oświetlenia bardzo profesjonalny. Produkty dobrej jakości z gwarancją,...
~Roman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2016

Najniższe ceny mają to PRAWDA !! sprawdziliśmy to !! wątek zamknięty W zeszłym tygodniu realizowaliśmy dużą inwestycję u nas w firmie, i...
~Roman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry