No cóż i właściwie nie dziwię się bo od momentu kiedy zdecydowałam się na OSK-SPEED wiedziałam, że był to jeden z lepszych moich wyborów!Egzamin zdałam bezbłędnie a pan egzaminator dociekliwy zapytał się kto mnie tak świetnie przygotował do jazdy!Wykłady to 100% profesjonalizmu,luźna atmosfera i przede wszystkim gwarancja zdobycia wiedzy i umiejętności.Po każdych zakończonych zajęciach nie mogłam doczekać się następnych, ponieważ wiedza przekazywana była w takiej atmosferze, że po prostu nie chciało się tych zajęć opuszczać :)W takim środowisku nauka po prostu sama wchodziła do głowy!Część prakt. z p.Januszem nie dość,że świetna pod względem merytorycznym to jeszcze prowadzona w przyjemnej i bezstresowej atmosferze!Janusz nauczy Was nie tylko poruszania się po drogach,ale i myślenia podczas jazdy,potrafi w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć i nauczyć najtrudniejszych manewrów i zachowań na drodze.Wiedza przekazana konkretnie, jasno i zrozumiale z wielką dozą cierpliwości Po takim przygotowaniu-egzamin to już czysta formalność!Także pamiętajcie, że nie ma lepszej reklamy jak właśnie opinie osób,które ukończyły dany kurs bo są najbardziej wiarygodnym źródłem takiej opinii!NA 6!