Najlepszą rekomendacją jest to, że zdałam za pierwszym razem! Profesjonalne przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Szkoła zapewnia dzięki cierpliwym,wyrozumiałym i doświadczonym instruktorom(pan Rafał-świetny wykładowca oraz Pan Wojciech) szkolenie na typowych trasach egzaminacyjnych,omawiane są trudne manewry do wykonania jakie mogą być na egzaminie(do skutku), aby nie popełnić zbędnego błędu.Elastyczny grafik jazd w stosunku do osób pracujących,przyjazna atmosfera podczas jazd.Pomimo tak wielu szkół nauki jazdy i tak wybrałabym tą szkołę!