Widok

ELKA School Gdańsk - instruktor

Witam,

Czy ktoś z forumowiczów podczas praktycznej części kursu miał do czynienia z instruktorem Jankiem?
Co możecie o nim powiedzieć?
Czy jest godny polecenia?

No i czy generalnie polecacie naukę jazdy z jednym instruktorem czy może z kilkoma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy nikt z Was nie ma żadnej porady?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy nikt z Was nie ma żadnej porady?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry