Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monia - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do dziecka. Dziecko nie bało się...
~Monia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 września 2019

Konsultacja fizjoterautyczna wątek zamknięty Opłaciłam wizytę 2 sierpnia i jak do tej pory nikt nie odezwał się, zdarzyło...
~Teresa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Medycyna Pracy wątek zamknięty Lekarz medycyny pracy bardzo miły, wizyta bez kolejki. Wszystkie badania...
~Dawid Kopala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Pierwsza wizyta wątek zamknięty Była to moja pierwsza wizyta w przychodni etermedu. Umówiłem się...
~Karol Banach
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Lekarz Medycyny pracy wizyta październik wątek zamknięty Jestem w pełni zadowolony z wizyty u lekarza medycyny pracy. Bardzo przyjemna...
~Patryk Lipiński
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Jesteście najlepsi ; ) wątek zamknięty Od lat korzystam z usług przychodni na Kazimierza Górskiego. Kontakt...
~Adrian Wodzień
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

Najlepsza przychodnia w okolicy. wątek zamknięty Według mnie najlepsza przychodnia w mieście ; ). Młoda, miła kadra. Bardzo...
~Rafał Górka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Najlepszy Stomatolog wątek zamknięty Polecam Wszystkim, krótkie terminy na wizytę. Młoda kadra. Zawsze na czas,...
~Pashima
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Gabinety SKIM-stomatologia Gdańsk wątek zamknięty O co tu chodzi ?.Byłem kiedyś w gabinecie w gabinecie Eter-med. w Gdańsku na...
~okoń
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2014

Eter Med na Górskiego - nie polecam!!! wątek zamknięty Czas oczekiwania na zapisanie się na zabiegi rehabilitacyjne- ponad godzinę...
~Ja
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry