Easybar

Bary Catering Jedzenie na wynos

Gdańsk, Warneńska 8C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwia - opinia Czekaliśmy na jedzenie godzinę dłużej niż powinnismy, jedzenie przyszło...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2022

Marek - opinia wątek zamknięty W dobie pandemii,gdy gastro ma tak przes....e knajpa daje radę.Jedxenie...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

Mrówka - opinia wątek zamknięty Długo zastanawiałam się czy dodać opinię ale ze względu na czystość, a...
~Mrówka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Jola - opinia wątek zamknięty Pyszna kaczka z pomarańczą Miła obsługa. Adekwatne ceny.
~Jola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Obiad dwudaniowy w granicach 25 zł pyszne pół kaczki i ziemniaczki z...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 stycznia 2020

Nie polecam! wątek zamknięty Za 16 zł otrzymałem malutki kawałeczek lasagne, która była tak słona, że nie...
~ZydokomunaSB
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Totalny dramat! wątek zamknięty Już wiadomo dlaczego nie można dodać opini! Fatalne miejsce i dramatyczne...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Okropne jedzenie wątek zamknięty To moje " trzecie podejście" do tego baru. .Obrzydliwe! Zapiekanka...
~And
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 czerwca 2018

Gość wątek zamknięty Supcio bar,polecam.Kotlecik mniam,:)
~Gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

klient wątek zamknięty Polecam ;) tanio i smacznie ;)
~klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Rasy bar morena wątek zamknięty Nie polecam, złożyłam zamówienie, Pani powiedziała że trzeba poczekać 4...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Miły wystrój,cudowna obsługa, duży wybór wątek zamknięty Polecam ten bar , jedliśmy tam kilka razy i zawsze braliśmy coś...
~Kryska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Super bar do polecenia :) wątek zamknięty Mają pyszne jedzenie w dobrej cenie :)
~MAREK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

super wątek zamknięty Potrawy przepyszne..domowe..ceny niskie..super. polecam
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 listopada 2016

zadowolony wątek zamknięty Korzystalem juz 6 razy w przeciagu ostatnich 2 miesiecy. Zawsze mila obsluga,...
~Chris
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo smacznie, szybko i w przystępnych cenach. Brakowało takiego baru na...
~Robcio
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2016

Słabo wątek zamknięty Liczyłam na ten bar, bo brakuje podobnych na Morenie. Niestety, byłam dwa...
~kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry