Widok

Ebilet.pl, kupbilecik.pl czy ktoś korzystał?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny chce zrobić rodzicom prezent w postaci biletów na spektakl Weekend z R w Muzycznym e Gdyni. Bilety chcę nabyć za pomocą portali jak w tytule. Czy korzystałyście? Nie chciałabym kupić od jakiś oszustów i wstydzić się przed rodzicami:)
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja korzystałam z ebilet.pl - na top gear live - wszystko w jak najlepszym porządku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki! może ktoś jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też z ebilet, kupowałam bilet do Wawy do Kongresowej wszystko ok!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedno i drugie bez zastrzeżeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostrzegam przed e bilet. wydrukowali złą godzinę na bilecie i nie chcą ani zwrócić pieniędzy ani zrekompensować innym koncertem. banda oszustów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Firma ebilet schodzi na psy !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z moich doświadczeń wybieram kupbilecik.pl bo kilka razy już tam zamawiałam i było OK plus do tego jest dobry kontakt z nimi. Z ebiletem nie wiem, bo sama tam nic póki co nie zamawiałam, ale porównując ich do kupbilecik to nie wzbudzają zbyt dużego zaufania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również korzystałam z kupbilecik i wszystko było OK.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

przestrzegam przed kupbilecik, mają błędy na stronie,l jak źle kupisz i o tym nie wiesz, nie ma szans na zwrot. mnie przekierowało na inny koncert, a oni twierdza że tak chciałem. jakbym nie wiedział na co kupuję. no i zwrotu nie ma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Strona ebilet.pl działa bardzo dobrze i nie było kłopotu z zakupem biletów do nowego centrum kongresowego w Krakowie na balet moskiewski, ale ......

okazało się, że sprzedane bilety za PEŁNĄ CENĘ były na miejsca z bardzo ograniczoną widocznością sceny. Żadnej wzmianki co do ograniczeń.

Na reklamacje (maile) eBilet.pl NIE ODPOWIADAJĄ; nawet przepraszam.

Tak więc nie polecam eBilet.pl bo nie ma gwarancji dobrych miejsc za pełną cenę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

to prawda, na reklamacje nie odpowiadają, telefonów nie odbierają, Nie polecam ebilety. Liczy im się tylko kasa i dalej klienta mają w d....e.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odwołano występ. Na stronie napisali że moge ubiegać sie o zwrot pieniędzy. Skandaliczne. Musiałam prosic o oddanie mojej kasy. Pisać e-maile, wprowadzać jakieś kody do zwrotu. Odpisano ze ktoś zajmie sie tym. Minęło 7 dni kasy nie ma. Nie polecam tej strony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
troche biletow już przez Internet zamowiłem i jak mam wybor to zdecydowanie wole kupbilecik.pl - wydaje mi sie ze tam jest szybciej, latwiej i przede wszystkim odpowiadaja na maile i telefony, choc nie zawsze niestety taki wybor jest możliwy bo na obu stronach bywaja rozne wydarzenia ;/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja równiez przestrzegam przed zakupami na ebilet, zapłaciłem 615 zł za 4 bilety , nastepnego dnia napisali że koncert sie nie odbędzie. O zwrot upominałem sie ponad tydzień przy bardzo nieprzyjemnym kontakcie emailowym o dostałem ttylko albo aż 600 zł. Można życ z drobnych oszustw, można
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuję bilety przez ebilet od zawsze i nigdy nie było większego problemu. Wiadomo.. każdy się może pomylić. Co zrobić :( Ale zawsze byłam na końcu zadowolona. To na pewno nie oszuści
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
KUPBILECIK.PL OK. ZAMAWIAM TAM BILETY OD OKOŁO DWÓCH LAT I NIGDY NIE MIAŁAM ŻADNYCH PROBLEMÓW
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

oba portale w porzadku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ebilet zdecydowanie nie jest w porządku. Względnie prosta sprawa jaką jest przerejestrowanie 1go z 3ch zakupionych biletów zajmuje już ponad 3 tygodnie, firma nie odpisuje na maile, nie da się dodzwonić na infolinię, takie pojęcie jak "numer zgłoszenia"
dla nich nie istnieje, skandal. W wyniku braku ich reakcji jestem stratny 200 zł, nie jest to firma godna zaufania, odradzam korzystania z ich usług. Żałuję, że nie sprawdziłem opinii klientów przed dokonaniem zakupu, gdyż ok. 70% ocen to negatywy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam taka samą sytuacje kupiłam opłaciłam a oni anulowali mi rezerwacje i co dalej? gdzie to zgłosić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie kup bilecik bilety są sporo droższe niż na stronie konkretnych miejsc!
Cena biletu na spektakl na kup bilecik 125zł, na stronie teatru miejsce w tym samym sektorze - 100zł!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ebilet, firma oszust, obiecali zwrot za odwołany koncert po 180 dniach!!! Skandal!!!. Co będzie za 180 dni, czy następne 180 dni???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, mam tą samą sytuację. Czekam na zwrot pieniędzy już ponad 4 miesiące, a jak już się do nich dodzwonię, to proszą jeszcze o chwilę cierpliwości. Kpina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mialem blednie wygenerowane kody na voucherach do kina. Za 36 zl traca czas na odbieranie moich telefonow od 2 miesiecy. Zona na zwrot za odwolany koncert czekala pol roku. Dzwonila codziennie i wymeczyla. Najgorzej ze rozne programy lojalnosciowe oferuja jedynie ebilet, jesli chce sie wymienic zgromadzone punkty na "kulture". Jutro zglaszam sprawe do Rzecznika PK i pisze reklamacje do partnera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ebilet omijać szerokim łukiem, bo można się niemiło zdziwić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupbilecik to po prostu oszuści
odwołują spektakle co jest zrozumiałe ale
kasy nigdy ci nie zwrócą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z powodu choroby nie moge isc na koncert. Chcialem zwrocic bilet lub wymienic na inne wydarzenie. Nie ma takiej mozliwosci, i co ? mam isc chory na koncert KupBilecik?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (36 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

do góry