Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super wątek zamknięty Witam.. W dniu 24.07 pierwszy raz korzystalam z uslug tego salonu.. Pomimo,ze...
~Agnieszka..
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Strzyżenie z modelowaniem wątek zamknięty Jestem pod tak dobrym wrażeniem, że aż nie wiem od czego mam zacząć. Na ten...
~passions
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

świetna robota! wątek zamknięty Przedłużałam włosy w tym salonie ponad rok temu. Byłam bardzo zadowolona....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Bardzo Dobry Fryzjer wątek zamknięty Byłam pierwszy raz i na dodatek z Grouponu. Obsługiwała mnie Pani Lonia....
~Danusia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2012

POLECAM PANIĄ KLAUDIE :) wątek zamknięty ja również kupiłam grupona i nie zawiodłam się, bo zostałam potraktowana jak...
~ona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 listopada 2011

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo polecam ten salon. Korzystałam z kuponu Grupona i zostałam obsłużona...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 listopada 2011

Irokez - opinia wątek zamknięty Generalnie nie jestem typem kobiety która dużo czasu spędza u fryzjera. Ale...
~Irokez
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2011

Polecam wątek zamknięty Skorzystałam z Groupona i zapisałam się na strzyżenie z modelowaniem+sauna....
~Makar
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

Brawo dla Pani Kaludii! wątek zamknięty Mam mieszane uczucia po wizycie w tym salonie. Z jednej strony jestem bardzo...
~D.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

Polecam wątek zamknięty Skorzystałam z usług salonu zarówno fryzjerskich jak i ze stylizacji...
~Joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2011

SUPER SALON!!! POLECAM! wątek zamknięty Salon Urody "Styl" poleciła mi kilka lat temu moja koleżanka i od tego czasu...
Joasia2011
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Super wątek zamknięty Skusiłam się na kupon zniżkowy, i chociaż boję się eksperymentów z nowymi...
~Annie
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2011

Polecam :) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Skorzystałam drugi raz i się nie zawiodłam. Miła...
~Blondynka z Gdyni
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

Polecam, wątek zamknięty umowilam sie z kuponem groupona i na pewno jeszcze wroce. Panie bardzo mile,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

mam nowego fryzjera-p. Magdę ;o) wątek zamknięty skorzystałam z kuponu grupona, umówiłam się na wizytę z dużym wyprzedzeniem...
~Iwona M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 czerwca 2011

Polecam ! wątek zamknięty Szefowa tego salonu strzyże moją głowę regularnie od około 2 lat. Poprzedni...
~Leszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

polcecam:) wątek zamknięty Bardzo miłe Panie, które potrafią doradzić, profesjonalnie dobrać kolor oraz...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

POLECAM :) wątek zamknięty Laaata temu zraziłam się do fryzjerów i włosy obcinała mi przyjaciółka. Pięć...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Usługa na wysokim poziomie. Pani Magda doradziła mi...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2011

GODNY POLECENIA wątek zamknięty SUPER PANIE,MILA OBSLUGA,PROFESJONALNE PODEJSCIE,STALAM SIE SLICZNYM...
~EWA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

47

wątków

do góry