Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetna robota! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Magdy. Świetnie dobrała mi kolor,...
~Joszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Pełen profesjonalizm, miła obsługa, przystępna cena wątek zamknięty Polecam wszystkie usługi fryzjerskie w Salonie. Nigdy nie wyszłam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Odradzam wątek zamknięty Pokazalam palcem jasno rudy kolor na palecie i niestety po raz kolejny...
~Ewa
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Karboksyterapia wątek zamknięty Bardzo polecam terapie Co2 !! Jestem młodą osobą ale przeszkadzały mi tzw...
~Zofia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Karboksyterapia!! wątek zamknięty Bardzo polecam terapie Co2 !! Jestem młodą osobą ale przeszkadzały mi tzw...
~Zofia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Polecam KARBOKSYTERAPIĘ !!! wątek zamknięty Byłam u Pani Magdy na zabiegach i jestem bardzo zadowolona z rezultatów, to...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Od lat korzystam i polecam wątek zamknięty Zaczęłam przychodzić do Pani Magdy od kiedy dostałam w prezencie kupon z...
~Joszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

REWELACJA wątek zamknięty Dla mnie to salon z prawdziwego zdarzenia. Panie szybciutko i fachowo zajmują...
~FitMax
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 marca 2014

Zadowolona klientka wątek zamknięty Wybrałam się po zakupie groupona - i nie żałuję. Pani Sylwana wyczarowała u...
~Hanny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 września 2013

Usługa u P. Magdy wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi i na pewno wrócę do P.Magdy dobrała mi...
~nowy klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Martyna - opinia wątek zamknięty Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z usług, profesjonalne podejście,...
~Martyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

Gorąco polecam :) wątek zamknięty Z usług fryzjerskich Eco Salonu Urody Styl miałam przyjemność korzystać kilka...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

Szczerze Polecam !!! wątek zamknięty Skorzystałam z promocji składającej się ze strzyżenia z modelowaniem, sauna...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

Gorąco polecam! wątek zamknięty Zajrzałam tam raz przypadkiem i wróciłam do tego salonu. Obcinała mnie pani...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

Kornelia - opinia wątek zamknięty Fajna, sympatyczna obsluga. Obcinala mnie pani Sylwana. Profesjonalne...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Super! wątek zamknięty Trafiłam na salon przez Groupon i mimo niektórych złych komentarzy...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

BARDZO BARDZO POLECAM wątek zamknięty Zazwyczaj z lekkim stresem podchodzę do kolejnej wizyty u fryzjera lecz ttym...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 listopada 2012

Farba, sałna na włosy, strzyżenie, modelowanie - jestem bardzo usatysfakcjonowana !!!! wątek zamknięty Na początku kiedy miałam zamiar zakupić grupon do tego salona troszkę się...
~Paula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2012

Polecam!! wątek zamknięty Bardzo dziękuję Pani Loni za strzyżenie, doradzenie co mi wolno a czego nie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

fantastyczny salon! wątek zamknięty Witam, chcialam krotko i zwiezle. Polecam ten salon z reka na sercu! Cos...
~mariola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

47

wątków

do góry