Widok

Odradzam

Pokazalam palcem jasno rudy kolor na palecie i niestety po raz kolejny wyszlam ciemno brazowa. Jesli nie posiada pani w swojej ofercie pelnej gamy podstawowych kolorow to prosze nie zabierac sie do farbowania z efektem koncowym wyjdzie co wyjdzie. Szkoda nerwow i pieniedzy tym bardziej ze zrobila to pani na mojej glowie drugi raz. Robi pani co sie pani podoba a raczej miesza pani te farby ktore obecnie pani posiada lub ich resztki. Pani magdaleno.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Pani Ewo o ile dobrze pamiętam po pierwszym farbowaniu zaznaczyła mi Pani , że wybrany kolor jest troszkę za ciemny i zażyczyła Pani sobie abym bez żadnej dyskusji nałożyła kolor,który wskaże Pani na palecie. Kolor przez Panią wybrany został nałożony(farbę rozrabiałam w Pani obecności), więc w tym przypadku nie jest to moja wina a jedynie efekt Pani wyboru.Twierdzenie ,że pracuję na resztkach farb jest obrażające moją osobę i są to zarzuty wyssane z palca. W tym całym oczernianiu mojej osoby zapomniała Pani nadmienić jak pomogłam Pani doprowadzić włosy do porządku po nieudanej keratynie. Wspólnie podjęłyśmy decyzję żeby położyć kolor ciemniejszy,gdyż jaśniejszy spływał z przetrawionych,popalonych końców.Nagle się okazuje,że za poprawienie kondycji Pani włosów czeka mnie taka oto niespodzianka. Nie wiem co Panią kierowało, ale niejednokrotnie była Pani u nas w salonie i słowem się Pani nie odezwała, że coś jest nie tak. Widocznie woli Pani za plecami opisywać sytuację dodatkowo ubarwiając ją tak jak Pani jest wygodnie.Czuję się zniesmaczona Pani opinią. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co Ty kobieto piszesz?
Korzystam z usług Pani Magdy od prawie 10 lat i nigdy się nie zawiodłam na koloryzacji (na niczym się nigdy nie zawiodłam w tym salonie)
Mocno experymentuję z włosami i przeszłam przez różnego rodzaju baleyage, pasemka, ombre, sombre czy klasykę jednobarwną. ZAWSZE efekt piękny i naturalny. Koleżanki same proszę o tel by się zapisać. Moja głowa jest chodzącą reklamą tego salonu. Zdrowe, lśniące włosy a dodam, że mam 40 lat wiec to nie jest norma po tylu latach farbowania.
Zawsze na miejscu dostępna pełna paleta wszystkich kolorów i zabiegów regeneracyjnych. Tekst o resztkach to wprost śmieszne. Jestem u Pani Magdy raz w miesiącu i nigdy nie widziałam żeby ktoś był niezadowolony.
Ręce opadają na takich sfrustrowanych ludzi. Może lepiej iść pobiegać jak mąż wkurzy a nie do forum siadać?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry