Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mati - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam te taksówki jestem stałym klientem odkąd ecocar jest w...
~Mati
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 października 2020

mCm - opinia wątek zamknięty Korzystaliśmy z Ecocara w ramach umowy na dziecko. Byliśmy bardzo zadowoleni....
~mCm
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

Z - opinia wątek zamknięty Zamówiłem taksówkę na lotnisko wczoraj wieczorem na dzisiaj na 5 rano. 4:58...
~Z
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 stycznia 2020

Lola - opinia wątek zamknięty Lubię to Polecam. . . . . !!
~Lola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 listopada 2019

Polecam wątek zamknięty Zawsze trafiałam na miłych kierowców, jeździłam zadbanymi i czystymi...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Polecam wątek zamknięty Świetna apka i bardzo fajne taksówki
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Nie polecam !!! wątek zamknięty Bardzo niesympatyczny kierowca.Za kurs z Gdańska do Juszkowa zaplaciliśmu...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 maja 2018

Nieterminowość i wysokie koszty wątek zamknięty Bardzo fajne założenie korzystania z aut hybrydowych, ale niestety nieudane....
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Nie polecam! wątek zamknięty Zamówiłam kurs do Gdańska na ul. Norwida a kierowca wiózł mnie na Norwida ale...
~Ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Dla ludzi o mocnych nerwach wątek zamknięty Jak ktoś lubi żeby zamawiana z 3 godzinnym wyprzedzeniem taksówka przyjechała...
~Janusz Konrad
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 grudnia 2017

Dobrze wątek zamknięty Dobrze, ale - czasami brudno w taksowkach - jak juz ktos wspomnial problem z...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

Jestesmy stalymi klientami od 2015! wątek zamknięty Nie istnieja inne taxowki, od 2015 roku jest tylko ecocar! FANTASTYCZNA...
~Malgosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Rewelacja wątek zamknięty Ten sam, łatwy do zapamiętania, numer w największych polskich miastach....
~Indilla
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

Byłoby 5 ale wątek zamknięty + czysciutko + pachnąco + aplikacja z podaniem czasu za ile i kto przyjedzie...
~ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

porażka,nigdy więcej-Gdańsk kierowcy nie mają pojęcia o ulicach wątek zamknięty czas oczekiwania miało być około 10 min - było 37min pewnie gość nie wiedział...
~darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Polecić nie można wątek zamknięty 2,40 oraz 3,60 za km to chyba najdrożej w mieście. (jeszcze konsultant który...
~Ja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2016

Najwyższa jakość i wysoka kultura wątek zamknięty Czyste, pachnące auta; kierowcy schludni, kulturalni i niezwykle uprzejmi....
~Pasażer
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 czerwca 2016

w końcu w trójmiescie wątek zamknięty korzystałam w warszawie i bardzo się ciesze że Ecocar jest w końcu w...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

Chyba najdroższe w Trójmieście wątek zamknięty As, czy Dajan mają 1,80 zł z km inne niewiele więcej. Dla frajerów.
~rad
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Gorąco polecam wątek zamknięty Czyste auta, uprzejmi kierowcy i dobre ceny w nocy - maja promocje 2,40zl/km...
~Raice
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry