Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wizyta u podologa Byłam u podologia. Bardzo stresowałam się wizytą, bo mam niemiłe...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 18 marca 2019

Polecam Panią Anitę :) Bardzo przyjemna wizyta, doskonały zabieg z kolagenem i cudowne...
~Beti
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 września 2018

Fachowość i wiedza na najwyższym poziomie Skorzystałam z polecenia kolezanki z usług podologa.Syn miał bardzo duży...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 września 2018

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Wysoka jakość usług w połączeniu z dobrymi cenami. Bardzo miła atmosfera i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2017

również dla mężczyzn wątek zamknięty Byłe ponownie w zeszłym tygodniu na oczyszczaniu twarzy. Fachowo, komfortowo...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 września 2015

Qetesh - opinia wątek zamknięty Byłam w ecosferze na dwóch zabiegach: pedicure i manicure. Mogę powiedzieć,...
~Qetesh
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

Pani Ewa- kocha swoją pracę wątek zamknięty Jestem stałą klientką Pani Ewy już od kilku lat. Nie wyobrażam sobie, żebym...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jak najbardziej polecam. Przytulne, ciepłe pomieszczenia, czysto, schludnie....
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2013

Super kosmetyczka wątek zamknięty Korzystałam z usług kosmetyczki. Zabieg na twarz. Pani kompetentna i...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Sympatyczny gabinet warty polecenia wątek zamknięty Fajne miejsce. Trafiłam z Groupona na keratynowe prostowanie włosów. Usługa...
~t.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Polecam w 100%! wątek zamknięty Kompetentnie, profesjonalnie, starannie i przemiło. Naprawdę można się...
~A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Zdecydowanie polecam :) wątek zamknięty Wypatrzyłam ten gabinet na trojmiasto.pl, opinie były ok...i całkiem...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Salon fryzjerski wątek zamknięty Witam.Do salonu Ecosfera trafiłam po rozmowie z przyjaciółką,muszę powiedzieć...
~Daria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2013

Polecam ! wątek zamknięty Na urodziny dostałam zaproszenie na masaż aromaterapeutyczny, który mnie...
~Malwina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2013

usługi kosmetyczne wątek zamknięty Trafiłam do Ecosfery zupełnie przypadkiem, muszę przyznać,że jestem...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

polecam wątek zamknięty Polecam. Bardzo nowoczesny sprzęt, miła obsługa. Gabinet oferuje najwyższy...
~A
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2012

szczerze polecam :-) wątek zamknięty byłam, zobaczyłam, sprawdziłam i szczerze polecam. Fantastyczna obsługa,...
~Olga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2012

Pani Ewa- największe odkrycie roku! wątek zamknięty Po raz pierwszy spotkałam się z tak miłą i profesjonalną obsługą. Podejście...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2012

Fachowa obsługa i miła atmosfera wątek zamknięty W salonie skorzystałam z manicure hybrydowego. Jestem bardzo zadowolona z...
~Kasia Ha
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2012

pełen profesjonalizm wątek zamknięty obsługa fantastyczna, zawsze uśmiechnięta i bardzo profesjonalna. Korzystam...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry