Edu - Maluszek

Przedszkola

Gdańsk, Olsztyńska 3C/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama przedszkolaka - opinia Czy przedszkole może być wyjątkowe? Zdecydowanie tak :) Edu-maluszek jest...
~Mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 maja 2022

Marcin - opinia wątek zamknięty Przedszkole Edu-Maluszek w Oliwie oraz jego filia na Przymorzy to miejsca...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

POLECAM PRZEDSZKLE EDU-MALUSZEK W OLIWIE!! wątek zamknięty Nasze dziecko chodzi do przedszkola Edu-Maluszek w Oliwie. Panie...
~mama
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Dziękujemy za opiekę wątek zamknięty Przedszkole jest naturalną kontynuacją po żłobku Maluszek. Jesteśmy...
~Domaniewscy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

polecam wątek zamknięty bardzo dobre przedszkole prowadzone przez ludzi, ktorych pasja jest dobro i...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

Jedyne miejsce, w którym Adaś chce spędzić dłużej niż 2 godziny wątek zamknięty Nie potrafię wyjaśnić fenomenu tego przedszkola, ale to pierwsze przedszkole...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

Szczęśliwy syn, szczęśliwa mama. wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do prowadzenia przedszkola. Personel wyjaśnia...
~GabiBa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Najlepsze przedszkole w Trójmieście wątek zamknięty Moja córka uwielbia atmosferę w Maluszku i jest to pierwsze miejsce, w którym...
~Halszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Rozczarowanie... wątek zamknięty Długo nosiłam się z zamiarem napisania tej opinii. Przeważyło to ,że czas...
~Mama
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

EDU MALUSZEK wątek zamknięty Do wszystkich rodziców chcących powierzyć dziecko "Edu Maluszkowi"!!! Drodzy...
user_138019239984
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

CIEPŁE RODZINNE MIEJSCE wątek zamknięty Przedszkole eduMaluszek to wspaniała przygoda dla naszej córeczki. Atmosfera...
~Ania D.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2014

Z bólem serca i ze łzami w oczach żegnamy się z córką z edu maluszkiem. wątek zamknięty Gorąco polecam przedszkole Edu maluszek. Moja córeczka miała zaszczyt do...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

Moje dziecko i ja jesteśmy zadowoleni wątek zamknięty Nie mam porównania co do innych przedszkoli lecz wymieniam się z koleżankami...
~anka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

przedszkole edu maluszek wątek zamknięty wspaniałe przedszkole, moja córeczka chodzi o 2 lat i jestem bardzo...
~elwira
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Bardzo zadowolone DZIECKO i MAMA też wątek zamknięty Chciałam się ustosunkować do opinii wyrażonej ostatnio oraz wyrazić swoją...
~anja_mat
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Rewelacja wątek zamknięty Wspaniałe przedszkole, panie podchodzą do dzieci indywidualnie, cały czas...
~Josephine
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry