Widok

Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim

możecie mi coś powiedzieć o tym kierunku? angielski jest na wysokim poziomie? Profesorowie duży nacisk kładą na ten język? Są zajęcia prowadzone po angielsku??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
konkretnie o tym kierunku się nie wypowiem, ale moge siew wypowiedzieć o edukacji przedszkolnej z wczesnoszkolną, z które na tej uczelni robiłam podyplomówkę i powiem Ci że bardziej kichowatego poziomu nie widziałam nawet na UG, któy też do lotnych uczelni nie należy, dla mnie profesorowie w większości to dramta, jedynie Komorowska i Truszkowska trzymają tam fason, reszta dno kompletne, ja po 1,5 roku gdyby nie moje pierwotne studia nie wiedziałabym nic tak napraawdę i w zasadzie nic nowego mi te sudia nie dały oprócz papierka, beznadzieja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no coś Ty??

w sumie zależy mi najbardziej, że dowiedzieć się czegoś na temat poziomu angielskiego jaki tam jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jeden z najbardziej obleganych kierunków na Pedagogice. Fakt, nie wymagają certyfikatów językowych, ale wypełniasz deklaracje, że znasz język chociaż na poziomie komunikatywnym, jeśli nie, to potem narzekasz, bo nie dajesz rady. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam osób które zapisały się na pedagogikę w GWSH, może ktos się odezwie?:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś się wypowie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry