Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wioletta - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Poradnię Małego Króla w Pruszczu Gdańskim. Cudowna Pani Ola -...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 września 2021

Aneta - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim rodzicom i dzieciom, które potrzebują wsparcia, rozmowy a...
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Karolina Bączkiewicz - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serduszka poradnie Edukacyjna Wyspe Małego Króla.Najlepsi...
~Karolina Bączkiewicz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Barbara - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Edukacyjną Wyspę. Po zabiegach Mikropolaryzacji poprawiło się...
~Barbara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Marta Gibas - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce! Podejście do dziecka jednocześnie kompleksowe, fachowe i...
~Marta Gibas
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam - profesjonalne wsparcie, wspaniałe efekty pracy i cudowne podejście...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2021

Agnieszk - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Placówkę - wspaniała, doświadczona kadra z cudownym podejściem...
~Agnieszk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2021

Magdalena B. - opinia wątek zamknięty Uważam, że jest to najlepsza placówka w Pruszczu Gdańskim. Bardzo polecam...
~Magdalena B.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Najlepsi ️ jestem bardzo zadowolona
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Najlepsi , jestem bardzo zadowolona️
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Dziękujemy bardzo Pani Oli ! Rzetelna , z super podejściem do dziecka kobieta...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2021

Barbara Murach - opinia wątek zamknięty Biofeedback nie ma lepszych . Pani Kamila , odmieniła nasze życie. Nasz...
~Barbara Murach
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2021

Idą Rylik - opinia wątek zamknięty Super , najlepsi i MIkropolaryzacja, wreszcie wyrób medyczny - brawo wy !!!
~Idą Rylik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2021

Martyna Lulczyńska - opinia wątek zamknięty Pani Ada bo tak ma na imię psycholog mojego syna jest najlepsza :) dziekuje...
~Martyna Lulczyńska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 października 2020

Aleksandra Jaszczurka wątek zamknięty Witam Serdecznie bardzo dziękuję za pomoc mój syn otrzymał pomoc i diagnozę....
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

DIagnoza autyzmu wątek zamknięty Piekna 25 stronowa opinia duza ilosc specjalistow w jednym miejscu .Mega...
~Angelika Amarantowicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry