Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Edukreska to profeska wątek zamknięty Profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście do kursantów. Córka...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Polecam każdemu wątek zamknięty Wszystko na totalnym luzie i bez zbędnego stresu, nauczyciele potrafią...
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Edukreska-polecam wątek zamknięty Poziom nauczania- nauczyciele uczą bardzo wszechstronnie i są wymagający, a...
~Gloria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Świetna szkoła rysunku wątek zamknięty Wcześniej chodziłam do innej szkoły rysunku, ale postanowiłam ją zmienić ze...
~Karolina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2018

Polecam, zwłaszcza architektura na PG! wątek zamknięty Super atmosfera, solidne przygotowanie, cenne wskazówki i informacje,...
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Miesiące spędzone w Edukresce wspominam z wielką sympatią. Do tej pory...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Doskonałe przygotowanie do egzaminów. wątek zamknięty Edukreska zapewnia doskonałe przygotowanie do egzaminów, zwłaszcza na...
~XYZ
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam Edukreske z całego serca! Profesjonalne i indywidualne podejście do...
~Ula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

Polecam! wątek zamknięty Świetny kjrs rysunku! Małe grupy, prowadzący znający się na rzeczy, przytępne...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

Edukreska wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z przygotowania do egzaminów ,dostałam się bez...
~Stenka Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Edukreska godna polecenia! wątek zamknięty Profesjonalna szkoła rysunku, prowadzona z pasją. Sympatyczna atmosfera,...
~Agata Wiśniewska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Najlepsza szkoła rysunku. wątek zamknięty Wcześniej chodziłam do innej szkoły rysunku, w której niczego się nie...
~Karina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Warte polecenia wątek zamknięty Profesjonalna szkoła rysunku z nauczycielami z pasją, bardzo zaangażowanymi w...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Jestem już absolwentką szkoły, ale nadal miło wspominam. Jeśli się chce i się...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Najlepsza szkoła rysunku! wątek zamknięty Bardzo wysoki poziom nauczania i super atmosfera. Prowadzący znają odpowiedz,...
~Kinga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Najlepszy kurs wątek zamknięty Dzięki zajęciom w Edukresce byłam w stanie w szybkim tempie polepszyć swoje...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Idealne miejsce do nauki rysunku wątek zamknięty W pełni profesjonalna szkoła rysunku, dużo się nauczyłam, a ciepła i swobodna...
~dominika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam szkołę rysunku Edukreska. Zajęcia prowadzone są bardzo...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Edukreska - progres z uśmiechem na twarzy wątek zamknięty Zawsze miła atmosfera sprawiająca ze na zajęciach rysowanie i nie tylko jest...
~Pastuszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

na luzie wątek zamknięty Gdyby nie to, że planowałam pójść na studia architektoniczne, nie...
~Zuza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry