Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna Rudnicka - opinia wątek zamknięty Specjalista w każdym calu, bardzo sympatyczna, ciepła i niesamowicie...
~Anna Rudnicka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Pani Edyta godna polecenia wątek zamknięty Pani Edyta to przemiła i ciepła osoba, polecam w 100%. Rozwiala wszystkie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

Praca Pani Edyty Stańczyk wątek zamknięty Pani Edyta rozpoczęła pracę z naszym 5-letnim dzieckiem w ubiegłym roku....
~Jolanta Potyra-Bielarczyk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Moje dziecko nie wymawiało R wątek zamknięty Witam Serdecznie, chciałam serdecznie zarekomendować panią Edytę . Wspaniała...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Edytę! Przede wszystkim ma świetne podejście do dzieci....
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Uzuasadnienie oceny w kategorii logopedzi wątek zamknięty Spokanie z p. Edytą Stańczyk było nie tylko wybawcze dla gardła, ale i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

Naprawdę profesjonalny fachowiec wątek zamknięty Pani Edyta jest jedynym logopedą, która osiągnęła sukces z moim dzieckiem,...
~M i A
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Profesjonalista wątek zamknięty Polecam Panią Edytę, bardzo miła i życzliwa osoba a przede wszystkim bogata w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2015

Logopeda wart polecenia wątek zamknięty Od 4 miesięcy mamy przyjemność współpracować z Panią Edytą. Po poprzednich...
~I.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

S.S. - opinia wątek zamknięty Pani Edyta zajmowała się naszym dziesięcioletnim synem. Chłopiec do tej pory...
~S.S.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Profesjonalizm i indywidualne podejście wątek zamknięty Z Panią Edytą spotkałam się kilkukrotnie z polecenia foniatry, aby popracować...
~Trenerka biznesu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

logopeda wątek zamknięty Uważam, że Pani Edycie można wystawić jak najlepszą ocenę. Bardzo szybko...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

Profesjonalizm i ciepło wątek zamknięty Pani Edyta jest niesamowitą osobą. Łączy w śpię profesjonalizm i ciepło...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

Sympatycznie i profesjonalnie wątek zamknięty Nigdy wcześniej nie wypowiedziałem "R", dzięki pani Edycie udało się to...
~matt
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

nauka przez zabawę wątek zamknięty Moja córeczka bardzo lubi zajęcia bo są różnorodne; jest to dla niej fajna...
~Julita mama Nikolki :)
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2012

Świetny logopeda wątek zamknięty Pani Edyta jest po prostu świetna,jeśli ktoś ma jakieś problemy dotyczące...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2012

Pani Edyta to osoba stworzona do parcy z dziecmi, do tego fachowiec. wątek zamknięty Pani Edyta bardzo pomogla mojej corce ktora od glosnego i czestego mowienia,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2012

Kobieta z pasją wątek zamknięty Pani Edyta jest nie tylko świetnym fachowcem, lecz także wspaniałym...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 maja 2012

Logopeda mobilny wątek zamknięty Pani Edyta jest osobą niezwykle sympatyczną mając cudowny kontakt z dziećmi....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

Polecam wątek zamknięty W kliku słowach cieżko ocenić pracę P. Edyty - osobę z takim zapałem, chęcią...
~Magda z synkiem Adasiem
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry