Widok

Egzamin zdany za 6 podejściem

Pierwszy egzamin: Lech S. - straszny gbur.
Drugi egzamin: Andrzej D. - bardzo kulturalny, przymykał oko na niektóre błędy, nie wprowadzał nerwowej atmosfery.
Trzeci egzamin: Michał G. - również kulturalny, podczas sytuacji gdy zapomniałam włączyć świateł wyszedł z samochodu aby "oddzwonić do szefa" prosząc abym jeszcze raz wszystko sprawdziła (czyli włączyła światła).
Czwarty egzamin: Tomasz K. - rzeczowy i bardzo służbowy, wyjaśniający błędy.
Piąty egzamin: Agnieszka K. - bardzo miła, wyjaśniła pod koniec egzaminu błędy.
Szósty egzamin: Marcin D. - okazało się, że jest to jeden z ważniejszych egzaminatorów w PORD w Gdańsku. Kulturalny, rozluźnił atmosferę na początku egzaminu, zwracał uwagę na drobne błędy aby można je było skorygować podczas jazdy. Nie denerwował się, nie komentował sytuacji drogowych. Można się było przy nim skupić.
Po zapłaceniu za 6 egzamin, kieszeń została trochę nadszarpnięta, 140 zł to trochę dużo jak za 40 minut jazdy po mieście, gdzie OSK życzy sobie tylko 50-60 zł za pełną godzinę.
Życzę wytrwałości wszystkim tym, którzy też nie zdali za 1 i kolejnym podejściem, bo udowodniłam sobie, że można.
Moja ocena
obsługa: 5
 
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 5
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

brawo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lech S porażka i dramat w jednym akcie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam doświadczenie z sześcioma egzaminatorami i uważam, że młoda kadra jest bardziej życzliwa i nie wprowadza niepotrzebnego napięcia. Do egzaminatorów, których nie polecam należą panowie Paweł K., Lech S. i pani Grażyna starsza blondynka z kitkiem. A do tych życzliwych zaliczam dwie młode egzaminatorki, jedna to pani Agnieszka a druga chyba Alicja oraz pan Andrzej G. Młoda załoga zdecydowanie bardziej empatyczna i sympatyczna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry