Kurs na prawo jazdy był niewątpliwie przyjemnością. Zajęcia teoretyczne prowadzone w przyjemnej atmosferze zdecydowanie były pomocne w zdaniu egzaminu teoretycznego. Świetna komunikacja i elastyczność w układaniu planu zajęć. Przede wszystkim jednak bardzo profesjonalny i skuteczny instruktor Michał Ciepliński. Dzięki niemu polubiłam jazdę samochodem już od pierwszych zajęć i to jego precyzja, dokładność, cierpliwość i łatwość w przekazywaniu wiedzy sprawiły, że jestem teraz prawdziwym kierowcą. Na każdych zajęciach Michał skupia się na tym aby ćwiczyć najbardziej kłopotliwie manewry, korygować niedociągnięcia tak aby z każdą godziną prowadzenie samochodu było jeszcze łatwiejsze. Sukces, jakim było zdanie egzaminu za pierwszym razem zdecydowanie jest naszym wspólnym sukcesem ! Bez wątpienia mogę powiedzieć - Najlepszy Instruktor Michał Ciepliński ! To było moje kolejne podejście do nauki jazdy i nie spodziewałam się takiego efektu. Kilka lat temu jeszcze na placu manewrowym instruktor stwierdził, że nie nadaję się na kierowcę, po kursie w Akademia Prawo jazdy nie tylko nie miałam problemu w zdaniu egzaminu ale i pewnie czuję się na drodze.