Widok

Ekipa do remontu małej klatki schodowej poszukiwana

Poszukuję ekipy do remontu małej klatki schodowej.
Do wykonania będzie:
wyrównanie i pomalowanie ścian i sufitu
wymiana płytek (prawdopodobnie wykonanie nowych wylewek)
wykonanie nowych schodów wejściowych do budynku 4 stopnie.
Kontakt do mnie 785 888 606
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam p.Mariusza.
Szybko tanio i solidnie
516-544-332
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam prosze o kontakt 7890171o5 pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
kaflex.osc.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
kaflex.osc.pl nie mają jakiejkolwiek elementarnej wiedzy o tym co robią, laik lepiej zrobi. Lepiej samemu wykonać remont niż zlecić im jego wykonanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do kontaktu spub@interia.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakoś nic nie pokrywa się z tym co widziałem i czego doświadczyłem w kontakcie z tą "firmą". Pseudo firma wyczynia ogromne szkody, często nie do poprawienia i usunięcia, "fachowcy" nie znają się na robocie, którą wykonują, wszystko wykonują byle jak i niechlujnie, niszczą materiał, nie przychodzą do pracy, nie odbierają w tym czasie telefonów ani nie odpowiadają na sms-y. Gwarancja, którą wystawiają na prace, jest nic nie warta, brak kontaktu po wykonanych pracach i zgłoszonych usterkach. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wyczynami tejże, że tak powiem, firmy, posiadam szeroką dokumentację z prac wykonywanych przez tego Pana (R.K.).
Naprawdę, z całego serca, nie polecam "firmy KAFLEX - R.K. - mam nadzieję, że ta informacja choć w jakimś stopniu uchroni Państwa przed wyborem tejże firmy co zaoszczędzi Państwu nerwów i wydatków.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak juz jest pewnie było szybko i tanio i Panowie z kaszub lub kociewia hah polak madry po szkodzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Firemka" KAFLEX - R.K. - zarejestrowana w Gdańsku, facet mieszka w Gdyni...............
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

Oprogramowanie dla firmy (16 odpowiedzi)

Jakiego typu oprogramowanie do firmy polecicie? Gotowe czy może jednak dedykowane?

Remont (8 odpowiedzi)

Kto jest chetny?

do góry