Eko Delikatesy

Zdrowa żywność

Gdynia, Śląska 56

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobry, sympatyczny sklepik! :) wątek zamknięty Sklepik malutki, ale z dużą ofertą - są także kosmetyki i środki czystości...
~an-ka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Super sklep wątek zamknięty Jakość i przystępne ceny. Kiedyś zamawiałem przez internet teraz jestem...
~Mieczysław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Mizernie wątek zamknięty Bardzo słabo, są lepsze sklepy ze zdrową żywnością i z lepszą obsługą
~Estera
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Najlepszy eko sklep wątek zamknięty Przemiła obsługa , nawet jeśli czegoś nie ma to na miejscu zamawiają. Z karta...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Super sklep, duży asortyment, super obsługa ! wątek zamknięty Bardzo fajna i przemiła obsługa, Pani zna się na rzeczy. Dużo pysznych herbat...
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Swietna jakosc wątek zamknięty Sklep polecili mi znajomi i jestem pozytywnie zaskoczona. Przemila obsluga....
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Polecam wszystkim wątek zamknięty Maja swietny asortyment i przystepne ceny. Obsluga bardzo mila, widac ze...
~Michal
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Doskonały sklep wątek zamknięty Sklep mam zawsse po drodze z pracy, bardzo dobre produkty, ciekawe promocję...
~Kamil T
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

NISKIE CENY! wątek zamknięty Byłam w szoku, przez tyle lat przepłacałam o nawet 5 zł na jednym produkcie!...
~Nat
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2016

Goraco polecam! wątek zamknięty Bardzo ciekawy sklep z bogatym asortymentem i przemila obsluga. Jestem stalym...
~Staly klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

bogaty asortyment w niskich cenach wątek zamknięty tutaj jest wszystko, czego szukacie, bardzo duży wybór produktów - herbaty,...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2016

bardzo polecam! wątek zamknięty Bogaty asortyment w przystepnych cenach, za kazdym razem zastaje tam cos...
~gatka88
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

Polecam! wątek zamknięty Sklep z ciekawym asortymentem, każdy znajdzie coś dla siebie, również dobra...
~Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2015

River - opinia wątek zamknięty Sklep od niedawna, chyba najładniejszy i najlepszy pod względem cenowo,...
~River
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry