Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
michal - opinia Zdecydowane polecenie ode mnie! Pani Ania - konkretna, rzeczowa, z...
~michal
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 stycznia 2023

Agata - opinia wątek zamknięty Serdecznie rekomenduję współpracę. Zlecenie odbioru mieszkania wykonane...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Janusz - opinia wątek zamknięty Polecam. Zaoszczędziłem sporo kasy na wykrytych w porę usterkach.
~Janusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie, pani Anna jest nie tylko konkretnym i rzeczowym...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Mega pozytywna osoba wątek zamknięty Pani Ania odbierała mi i moim znajomym dom. Dzięki niej znaleziono kilka...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Odbiór mieszkania od dewelopera wątek zamknięty Polecam Panią Anie do odbioru mieszkania. Bardzo dobrze przygotowana do...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2019

Fachowo i rzetelnie wątek zamknięty Chcę Pani Annie Serewie podziękować za fachową pomoc przy odbiorze domu od...
~Rafał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2018

Porządna kobieta wątek zamknięty Bardzo dobry fachowiec i wie co robi. Zwróciła uwagę na usterki w...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

Odbiór mieszkania w stanie deweloperskim wątek zamknięty Zdecydowałam się skorzystać z usług pani Anny przy odbiorze mieszkania od...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Niestety nie mogę podzielic poprzednich opini wątek zamknięty Miło i szybko jednak wiedza Pani inspektor jest niewielka jeśli chodzi o...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

Profesjonalizm i rzetelna pomoc. wątek zamknięty Obiema rękami podpisuje się pod pozostałymi dobrymi opiniami. Sprawnie,...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

Dziękujemy! wątek zamknięty Uwielbiam taką współpracę. Świetne przygotowanie, pełen profesjonalizm,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Bardzo cenię sobie wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm Pani Ani. Jej pomoc...
~BDG
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Rzetelna pomoc w odbiorze mieszkania za rozsądne pieniądze wątek zamknięty Firmę Ekoinżynier poleciła mi córka (w sprawie odbioru technicznego...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Odbiór techniczny mieszkania wątek zamknięty Z pomocy Pani Anny skorzystałam przy okazji odbioru technicznego mieszkania...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Profesjonalna pomoc przy odbiorze mojego pierwszego mieszkanka :) wątek zamknięty Jestem laikiem jeśli chodzi o prawo budowlane - no bo skąd mam się na tym...
~Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Fachowy odiór domu szeregowego wątek zamknięty Profesjonalna pomoc przy odbiorze, duża wiedza z zakresu budownictwa,...
~sqer
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry