Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
loki - opinia Bardzo fachową i miłą obsługa. Meble super. A panowie co montowali to...
~loki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 września 2022

Tomasz - opinia Solidna firma, profesjonalne podejście do klienta, bardzo wysoka jakość...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lipca 2022

Martyna - opinia wątek zamknięty Kuchnia piękna, pięknie wykonana, z dbałością o szczegóły, polecam!
~Martyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Dorota - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa od projektu do montażu. Rewelacyjny kontakt z...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

Mariusz Nowak - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do tematu kuchni wszystkich pracowników i...
~Mariusz Nowak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Barbara - opinia wątek zamknięty Dziękuje bardzo za solidne i terminowe wykonanie mebli do mojej kuchni,...
~Barbara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 stycznia 2020

Najlepszy producent mebli wątek zamknięty Miałem przyjemność współpracować z firmą Ekpol zarówno jako osoba prywatna...
~Radek Nowak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Kuchnia w stylu skandynawskim wątek zamknięty Ekpol to bardzo profesjonalna firma. Miła obsługa Fachowe porady i uwagi...
~Ela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Tylko z EKPOL wątek zamknięty Naszą niewielką kuchnię postanowiliśmy oddać w ręce EKPOLU, zastanawialiśmy...
~Ewa i Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

polecam Ekpol wątek zamknięty Ekpol wykonywał meble do dwóch moich mieszkań (kuchnie, zabudowy wnękowe,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

Z czystym sumieniem - POLECAM wątek zamknięty Przy remoncie między innymi kuchni wykonanie nowych mebli wraz z dostawą...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Kompletny brak planowania wątek zamknięty Nawet i 3 miesiące opóźnienia - informacja od monterów (u mnie pięć tygodni...
~klient
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Polecam wątek zamknięty Oceniam dopiero po czterech miesiącach, żeby była możliwość porządną ocena...
~Dawid Szmigiel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Piękna kuchnia wątek zamknięty Korzystaliśmy z usługi firmy Ekpol w kwietniu / maju 2017 roku i jesteśmy...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

POLECAM wątek zamknięty Mam najpiękniejszą kuchnie! Jestem dość wymagającą ale nie ma się do czego...
~Pauli
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

klient - opinia wątek zamknięty Jestem zachwyvcona wykonaniem kuchni!meble sa przepiekne!odpowiednio dabrane...
~klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry