Ekspert Finansowy

Kredyty i pożyczki

Gdańsk, Karola Szymanowskiego 20/U3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - ocena nowy temat Szczerze polecam współpracę z Panem Marianem. Wszelkie kroki podejmowane przy...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 1 kwietnia 2024

Marcin - ocena nowy temat Polecam Pana Mariana Przeprowadził mnie przez proces zakupu mieszkania w...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

Karina - ocena Pan Marian to świetny fachowiec! Kolejny produkt - kolejny sukces! Miło,...
~Karina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2024

Klaudia - ocena Serdecznie polecam Pana Mariana jako doradcę kredytowego. To zdecydowanie...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 lutego 2024

Ilona - ocena Pan Marian jest najlepszym doradcą kredytowym w Trójmieście! Zawsze pod...
~Ilona
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lutego 2024

Mateusz Sz - ocena Kontakt do p. Mariana otrzymałem z polecenia i szczerze mogę polecić dalej....
~Mateusz Sz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Marcin K - ocena Polecam współpracę z Panem Marianem. Wszystko załatwione szybko, sprawnie i...
~Marcin K
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 stycznia 2024

Magdalena Dąbrowska - ocena Pan Marian, z którym miałam przyjemność współpracować, okazał się niezwykle...
~Magdalena Dąbrowska
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 stycznia 2024

Wiktor - ocena Świetna współpraca. Pan Marian miał odpowiedzi na praktycznie każde pytanie....
~Wiktor
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Paweł - ocena Jeśli chodzi o Pana Mariana i materię, którą się zajmuje, to lepiej się już...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 stycznia 2024

Karina - ocena Serdecznie polecam Pana Mariana jako eksperta finansowego. Po przykrych...
~Karina
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 grudnia 2023

Krystian - ocena Współpraca z Panem Marianem to czysta przyjemność. Przeniesienie kredytu...
~Krystian
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Monika - ocena Polecam pracę z Panem Marianem. Korzystaliśmy już,kolejny raz usług i na...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Tomasz - ocena Pan Marian to osoba która cechuje się profesjonalym podejściem do tematu. Ma...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 18 grudnia 2023

Ania Z - ocena Refinansowanie kredytu z Panem Marianem to czysta przyjemność. Pełen...
~Ania Z
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 grudnia 2023

Michał - ocena Serdecznie polecam Pana Mariana jako eksperta finansowego. Sprawne...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 grudnia 2023

Marlena - ocena Do Pana Mariana trafiłam z polecenia i myślę, że był to dobry wybór....
~Marlena
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 3 grudnia 2023

Anna - ocena Juz drugi kredyt przy wsparciu Mariana, bardzo profesjonalnie - a co...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 31 października 2023

Kamila S - opinia Współpraca z Panem Marianem była samą przyjemnością. Pełen profesjonalizm,...
~Kamila S
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 9 sierpnia 2023

matylda - opinia Najlepszy doradca kredytowy jakiego spotkałam. Wnikliwy i profesjonalny. Polecam
~matylda
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 1 sierpnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry